Prodej vstupenek

Vstupenky na domácí utkání základní části Tipsport extraligy jsou v prodeji online.

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

V případě žádosti vystavení faktury případně jiného dokladu za zakoupené vstupenky před nákupem napište na info@hcdynamo.cz včetně fakturačních údajů a výběrem kategorie.

Tělesně postižení spoluobčané na vozíčku mají vstup na domácí zápasy Dynama Pardubice v ČSOB Pojišťovna ARENĚ zdarma stejně jako jejich jednočlenný doprovod. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Celková kapacita pro vozíčkáře činí 16 míst. Je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě ČSOB Pojišťovna ARENY nahlásili předem buď e-mailem na lucie.fickova@hcdynamo.cz, nebo na telefonním čísle 466 741 630. Při vstupu do ČSOB Pojišťovna ARENY se vozíčkáři musí vozíčkáři legitimovat průkazem ZTP nebo ZTP/P.

Majitelé permanentek mohou využít 20% slevu na nákup McMenu v restauracích McDonald’s v Pardubicích.

Rozmístění sektorů v ČSOB Pojišťovna ARENĚ

Rozložení sektorů

Dynamo zjednodušuje ceník jednotlivých vstupenek

V nové sezoně budou moci fanoušci, kteří mají platební kartu DYNAMO, využít desetiprocentní slevu na nákup jednotlivých vstupenek na domácí utkání Tipsport extraligy, srovnává tak výši zlevnění s prodejem permanentek.

Dynamo od nového ročníku zjednodušuje ceník vstupného, ruší rozdílné ceny na pokladnách a v systému ONLINE VSTUPENKY, zároveň však zachovává princip dynamického ticketingu nově ve dvou časových pásmech, tedy vstupenky zakoupené s předstihem jsou cenově výhodnější.

Ceny jednotlivých vstupenek při nákupu čtyři a více dní před daným utkáním

Název Cena při platbě kartou DYNAMO Základní cena
Kategorie A 297 Kč 330 Kč
Kategorie B 225 Kč 250 Kč