Vstupenky na Dynamo A

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na domácí utkání HC Dynamo Pardubice probíhá v ONLINE SYSTÉMU ZDE. Zároveň také na pokladnách, otevírací dobu pokladen najdete ZDE. Prodej je nyní spuštěn na všechna domácí utkání základní části Tipsport extraligy.

V případě problémů týkajících se nákupu vstupenek je třeba kontaktovat společnost Enigoo, která prodej realizuje, a to na telefonním čísle 461049232 nebo e-mailové adrese: info@enigoo.cz

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy, ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

V případě žádosti vystavení faktury, případně jiného dokladu, za zakoupené vstupenky, před nákupem napište na info@hcdynamo.cz včetně fakturačních údajů a výběrem kategorie.

Tělesně postižení spoluobčané na vozíčku mají vstup na domácí zápasy Dynama Pardubice v enteria areně zdarma stejně jako jejich jednočlenný doprovod. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě haly nahlásili předem buď e-mailem na vladislava.tatarova@hcdynamo.cz, nebo na telefonním čísle 466 741 630. Při vstupu do haly se vozíčkáři musí vozíčkáři legitimovat průkazem ZTP nebo ZTP/P.

Rozmístění sektorů v enteria areně

Ceny jednotlivých vstupenek na domácí utkání

Název Cena za utkání
Kategorie A 500 Kč