Vstupenky na play-off

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek na domácí utkání HC Dynamo Pardubice probíhá v ONLINE SYSTÉMU. Zároveň také na pokladnách, otevírací dobu pokladen najdete ZDE.

Prodlužování permic na zápasy 25. a 26. března je možné do čtvrtka 24. března do 17:00, po prodloužení chodíte dál na samotné permice Systém se ve čt v 17:00 vypne a ve 20:00 zamíří uvolněná místa do prodeje.

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

V případě žádosti vystavení faktury případně jiného dokladu za zakoupené vstupenky před nákupem napište na info@hcdynamo.cz včetně fakturačních údajů a výběrem kategorie.

V případě zájmu o vstupenky na fakturu, nekupujte je ani na pokladně ani prostřednictvím online systému, ale udělejte objednávku na mail info@hcdynamo.cz. Pokud chcete prodloužit permice na fakturu napište do e-mailu ID vašich karet a váš požadavek.

Vozíčkáři mají vstup na domácí zápasy Dynama Pardubice v enteria areně zdarma stejně jako jejich jednočlenný doprovod. Místa pro vozíčkáře jsou na severní tribuně nad sektory 108 a 110. Celková kapacita pro vozíčkáře činí 18 míst. Je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě enteria areny nahlásili předem buď e-mailem na vladislava.tatarova@hcdynamo.cz, nebo na telefonním čísle 466 741 630.

Rozmístění sektorů v enteria areně

Ceny jednotlivých vstupenek na domácí utkání

Název Cena za utkání
Kategorie A 450 Kč