Tabulka

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
20 ne 22.11.2020 K. Vary Plzeň 1:0
20 ne 22.11.2020 Sparta Olomouc 7:1
20 ne 22.11.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
20 ne 22.11.2020 Pardubice Třinec 7:6p
20 ne 22.11.2020 Kometa Zlín 5:3
20 ne 22.11.2020 Č.Budějovice Liberec 2:3sn
 
7 ne 22.11.2020 Hr. Králové Litvínov 4:1
 
19 pá 20.11.2020 Třinec Plzeň 3:1
19 pá 20.11.2020 K. Vary Kometa 4:2
19 pá 20.11.2020 Zlín Ml. Boleslav 3:7
19 pá 20.11.2020 Vítkovice Č.Budějovice 0:7
 
7 pá 20.11.2020 Olomouc Sparta 4:1
 
3 pá 20.11.2020 Liberec Litvínov 1:2sn
 
19 čt 19.11.2020 Pardubice Hr. Králové 2:5
 
13 út 17.11.2020 Třinec Č.Budějovice 6:3
13 út 17.11.2020 Litvínov Zlín 1:0
13 út 17.11.2020 Ml. Boleslav Sparta 2:3p
13 út 17.11.2020 Liberec Vítkovice 0:3
13 út 17.11.2020 Hr. Králové K. Vary 0:4
13 út 17.11.2020 Pardubice Kometa 2:1
13 út 17.11.2020 Olomouc Plzeň 1:2p
 
18 ne 15.11.2020 Litvínov K. Vary 1:2
18 ne 15.11.2020 Ml. Boleslav Liberec 3:4p
18 ne 15.11.2020 Hr. Králové Olomouc 4:0
18 ne 15.11.2020 Vítkovice Kometa 2:3sn
18 ne 15.11.2020 Pardubice Sparta 1:3
18 ne 15.11.2020 Č.Budějovice Plzeň 1:5
18 ne 15.11.2020 Třinec Zlín 5:2
 
17 pá 13.11.2020 Vítkovice Sparta 5:4p
17 pá 13.11.2020 Třinec Olomouc 5:2
17 pá 13.11.2020 Plzeň Litvínov 2:1sn
17 pá 13.11.2020 Zlín Pardubice 3:2sn
17 pá 13.11.2020 Kometa Ml. Boleslav 3:2
17 pá 13.11.2020 Liberec Hr. Králové 4:1
17 st 11.11.2020 K. Vary Č.Budějovice 3:2
 
14 st 11.11.2020 Olomouc Zlín 1:4
 
8 st 11.11.2020 Liberec Třinec 1:3
 
4 st 11.11.2020 Ml. Boleslav Kometa 2:1
 
2 st 11.11.2020 Hr. Králové Vítkovice 3:2
 
15 po 9.11.2020 Zlín Sparta 4:6
15 po 9.11.2020 Liberec Olomouc 2:1
15 po 9.11.2020 Vítkovice Hr. Králové 2:1
15 po 9.11.2020 K. Vary Třinec 2:7
15 po 9.11.2020 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:2p
15 po 9.11.2020 Kometa Litvínov 2:4
15 po 9.11.2020 Plzeň Pardubice 5:2
 
14 so 7.11.2020 Třinec Kometa 4:3p
 
5 so 7.11.2020 Sparta Pardubice 7:1
 
4 so 7.11.2020 Litvínov Plzeň 1:4
4 so 7.11.2020 Č.Budějovice K. Vary 4:5
 
9 ne 11.10.2020 Litvínov Sparta 1:3
 
3 ne 11.10.2020 Kometa Č.Budějovice 4:3sn
 
8 pá 9.10.2020 Vítkovice K. Vary 2:3
8 pá 9.10.2020 Kometa Plzeň 3:7
 
3 út 6.10.2020 K. Vary Sparta 2:3
 
9 ne 4.10.2020 Vítkovice Plzeň 4:5p
 
6 pá 2.10.2020 Č.Budějovice Vítkovice 2:3p
6 pá 2.10.2020 Sparta Liberec 3:0
 
19 út 29.9.2020 Liberec Sparta 3:2
 
5 út 29.9.2020 Olomouc Hr. Králové 1:6
5 út 29.9.2020 Plzeň Č.Budějovice 4:2
 
26 ne 27.9.2020 Ml. Boleslav Sparta 4:2
 
4 ne 27.9.2020 Hr. Králové Liberec 4:3sn
4 ne 27.9.2020 Pardubice Zlín 0:2
 
3 pá 25.9.2020 Plzeň Ml. Boleslav 4:2
3 pá 25.9.2020 Zlín Hr. Králové 2:3
3 pá 25.9.2020 Olomouc Pardubice 3:2
 
11 út 22.9.2020 Litvínov Třinec 3:6
 
20 ne 20.9.2020 Litvínov Hr. Králové 2:4
 
2 ne 20.9.2020 Sparta Zlín 3:0
2 ne 20.9.2020 K. Vary Třinec 2:5
2 ne 20.9.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:2
2 ne 20.9.2020 Pardubice Plzeň 3:2p
2 ne 20.9.2020 Olomouc Liberec 1:4
 
1 pá 18.9.2020 Plzeň Sparta 5:3
1 pá 18.9.2020 Zlín Olomouc 1:4
1 pá 18.9.2020 K. Vary Ml. Boleslav 3:2
1 pá 18.9.2020 Liberec Pardubice 7:1
1 čt 17.9.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 1:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:14x
2:1sn1x
3:02x
3:11x
3:26x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:01x
4:13x
4:24x
4:3pp1x
4:3sn2x
5:24x
5:32x
5:4pp1x
6:31x
7:13x
7:6pp1x
0:21x
0:31x
0:41x
0:71x
1:21x
1:2pp2x
1:2sn1x
1:33x
1:44x
1:52x
1:61x
2:33x
2:3pp2x
2:3sn2x
2:43x
2:52x
2:71x
3:4pp1x
3:61x
3:72x
4:51x
4:5pp1x
4:61x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.