Kontakty

Obchodní název společnosti: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.
Adresa: Sukova třída 1735, 530 02 Pardubice
Internetové stránky: www.hcdynamo.cz
E-mail: hcdynamo@hcdynamo.cz
Telefon: 466 741 630
IČ: 60112476
DIČ: CZ60112476
Datová schránka: zytect8


Sekretariát klubu

Úřední hodiny sekretariátu klubu jsou od úterý do čtvrtka od 8.00 do 15.00 hodin. V ostatní dny po předchozí domluvě.

Dušan Salfický – člen představenstva, sportovní ředitel dusan.salficky@hcdynamo.cz

Vladislava Tatarová – vedoucí sekretariátu

vladislava.tatarova@hcdynamo.cz

Jana Konvalinová – ekonomika

jana.konvalinova@hcdynamo.cz

Lada Strouhová (Petrlíková) – účetní

lada.strouhova@hcdynamo.cz

Tomáš Hrubý – organizační manažer a vedoucí A-týmu

tomas.hruby@hcdynamo.cz

Vladimír Martinec – poradce sportovního ředitele

vladimir.martinec@hcdynamo.cz

Miroslav Novotný – obchodní manažer

mirek.novotny@hcdynamo.cz
Petr Klement – obchodní manažer

petr.klement@hcdynamo.cz

Petr Cejp – provoz/ticketing/produkce

petr.cejp@hcdynamo.cz
Daniel Ulrich – marketingový manažer

daniel.ulrich@hcdynamo.cz

Pavel Poulíček – marketing a PR

pavel.poulicek@hcdynamo.cz

Jan Mroviec – tiskový mluvčí, manažer PR

jan.mroviec@hcdynamo.cz
Adam Joska – editor webu a sociálních sítí adam.joska@hcdynamo.cz

Jan Fait – marketing, copywriting, kreativa, magazíny jan.fait@hcdynamo.cz

Martin Novotný - esport Dynamo Eclot martin.novotny@eclot.eu

Petra Králová – back office

petra.kralova@hcdynamo.cz
Klára Baborová - event manažerka

klara.baborova@hcdynamo.cz


Sportovní centrum mládeže Dynama Pardubice

Telefon na sekretariát mládeže: + 420 466 741 642

Petr Hemský — sportovní ředitel mládeže petr.hemsky@hcdynamo.cz
Patrik Moučka — sekretář mládeže patrik.moucka@hcdynamo.cz