Otázky a odpovědi

Vstupenky na domácí utkání

Prodej vstupenek na domácí zápasy spouštíme vždy jak online ZDE, tak na pokladnách s předstihem 14 dní před utkáním.

Nelze vracet již zakoupené vstupenky.

Nelze měnit již zakoupená místa.

V případě problémů s nákupem lístků online (například pokud vám zaplacené vstupenky nepřijdou na e-mailovou adresu), kontaktujte infolinku společnosti Enigoo, provozovatele online ticketingu. Kontakt naleznete ZDE.

Parkování u enteria areny během zápasových dní

Jednou z nejproblematičtějších záležitostí letošních domácích utkání zůstává parkování. Hokejový klub Dynamo Pardubice přišel kvůli přestavbě fotbalového stadionu o možnost využití celé řady parkovacích míst. Na situaci se reagovalo pronajmutím parkovací plochy po bývalých jatkách (Parking C). Těch je ale dostupných pouze 100, a to za cenu 100 Kč.

Doporučujeme prostudovat web statutárního města Pardubice, kde informace o parkování v centru najdete (odkaz: https://pardubice.chytrejsiparking.cz/occupancy.html). V blízkosti enteria arény je také obchodní centrum Atrium Palác Pardubice, které nabízí kryté parkoviště.

Navzdory častým dotazům není možné zakoupit parkovací kartu na celý rok.

Google kalendář

HC Dynamo Pardubice od startu aktuální sezóny přestal využívat sdílený Google kalendář pro aktualizaci významných akcí klubu. V současnosti pracujeme na vývoji jiné alternativy.

Otevírací doba fanshopu

Oficiální fanshop Dynama v enteria areně má následující otevírací dobu:

PO – ČT 10:00 – 18:00 (polední pauza 12:00-12:30)

PÁ 10:00 – 17:00 (polední pauza 12:00-12:30)

SO, NE zavřeno

A samozřejmě při všech domácích zápasech Dynama.

Využít můžete rovněž e-shop ZDE.