Otázky a odpovědi

Vstupenky na domácí utkání

Prodej vstupenek na domácí zápasy spouštíme vždy jak online ZDE, tak na pokladnách enteria areny. V celém průběhu sezony 2023/24 bude prodej vstupenek na jednotlivé zápasy začínat s měsíčním předstihem. Pokud tedy 6. října přivítáme v enteria areně Kometu Brno, vstupenky na toto utkání budou v prodeji od 6. září. Tímto způsobem bude probíhat prodej vstupenek na všechna extraligová utkání základní části.

Nelze vracet již zakoupené vstupenky.

Nelze měnit již zakoupená místa.

V případě problémů s nákupem lístků online (například pokud vám zaplacené vstupenky nepřijdou na e-mailovou adresu), kontaktujte infolinku společnosti Enigoo, provozovatele online ticketingu. Kontakt naleznete ZDE.


Google kalendář

HC Dynamo Pardubice od startu předešlé sezóny přestal využívat sdílený Google kalendář pro aktualizaci významných akcí klubu. V současnosti pracujeme na vývoji jiné alternativy.


Otevírací doba fanshopu

Oficiální fanshop Dynama v enteria areně má následující otevírací dobu:

PO – ČT 10:00 – 18:00 (polední pauza 12:00-12:30)

PÁ 10:00 – 17:00 (polední pauza 12:00-12:30)

SO, NE zavřeno

A samozřejmě při všech domácích zápasech Dynama.

Využít můžete rovněž e-shop ZDE.


Pozor na nelegální prodejce suvenýrů s motivy Dynama

HC Dynamo Pardubice monitoruje v posledních týdnech nelegální nabídky prodejců suvenýrů s motivy klubu Tipsport extraligy ledního hokeje. Vůči podobným způsobům, které porušují právo duševního vlastnictví, se klub zásadně vymezuje. Držitelem ochranné známky, která umožňuje prodej klubového merchandisingu není nikdo jiný, než HC Dynamo Pardubice a partnerská společnost Unity, jež je držitelem licence pro výrobu a prodej, který realizuje výhradně ve fanshopech v enteria areně, obchodním centru Grand a také skrze eshop organizace Dynamo.


Přání k narozeninám na jumbotronu (kostka nad ledem) při domácích utkáních Dynama

Přání k narozeninám na kostce během extraligových zápasů Dynama je zpoplatněno částkou 2500 Kč. Objednávka musí být vytvořena minimálně týden před utkáním, platba pak musí být uhrazena nejpozději dva dny před utkáním na sekretariátu klubu či převodem na klubový účet. V případě zájmu se obraťte na email marcel.vones@hcdynamo.cz.