Otázky a odpovědi

Vstupenky na domácí utkání

Prodej vstupenek na domácí zápasy spouštíme vždy jak online ZDE, tak na pokladnách enteria areny. V celém průběhu sezony 2023/24 bude prodej vstupenek na jednotlivé zápasy začínat s měsíčním předstihem. Pokud tedy 6. října přivítáme v enteria areně Kometu Brno, vstupenky na toto utkání budou v prodeji od 6. září. Tímto způsobem bude probíhat prodej vstupenek na všechna extraligová utkání základní části.

Nelze vracet již zakoupené vstupenky.

Nelze měnit již zakoupená místa.

Vstupné se při překládání zápasů na základě všeobecných obchodních podmínek nevrací. Naopak vstupenky zůstávají platné na přeložený termín.

V případě problémů s nákupem lístků online (například pokud vám zaplacené vstupenky nepřijdou na e-mailovou adresu), kontaktujte infolinku společnosti Enigoo, provozovatele online ticketingu. Kontakt naleznete ZDE.


Aplikace HC Dynamo

Mobilní aplikace HC Dynamo přináší nové funkce uvolnění a přenechání míst permanentkářů, možnost nákupu vstupenek přímo v aplikaci, možnost importování kalendáře zápasů a akcí Dynama do svého telefonu a veškeré důležité informace na jednom místě. Stáhněte si mobilní aplikaci HC Dynamo a žijte Hockeytown! Aplikace je dostupná na AppStore i Google Play.


Otevírací doba fanshopu

Oficiální fanshop Dynama v enteria areně má následující otevírací dobu:

PO – ČT 10:00 – 18:00 (polední pauza 12:00-12:30)

PÁ 10:00 – 17:00 (polední pauza 12:00-12:30)

SO, NE zavřeno

A samozřejmě při všech domácích zápasech Dynama.

Využít můžete rovněž e-shop ZDE.


Pozor na nelegální prodejce suvenýrů s motivy Dynama

HC Dynamo Pardubice monitoruje v posledních týdnech nelegální nabídky prodejců suvenýrů s motivy klubu Tipsport extraligy ledního hokeje. Vůči podobným způsobům, které porušují právo duševního vlastnictví, se klub zásadně vymezuje. Držitelem ochranné známky, která umožňuje prodej klubového merchandisingu není nikdo jiný, než HC Dynamo Pardubice a partnerská společnost Unity, jež je držitelem licence pro výrobu a prodej, který realizuje výhradně ve fanshopech v enteria areně, obchodním centru Grand a také skrze eshop organizace Dynamo.


Přání k narozeninám na jumbotronu (kostka nad ledem) při domácích utkáních Dynama

Přání k narozeninám na kostce během extraligových zápasů Dynama je zpoplatněno částkou 2500 Kč. Objednávka musí být vytvořena minimálně týden před utkáním, platba pak musí být uhrazena nejpozději dva dny před utkáním na sekretariátu klubu či převodem na klubový účet. V případě zájmu se obraťte na email marcel.vones@hcdynamo.cz.