HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012

Přehled trenérů


RočníkUmístěníTrenér (asistenti)
1937/19387.Vilém Weiss
1950/19518.Emil Zettel
1951/19525.Bohuslav Rejda
1952/19534.Bohuslav Rejda
1953/19546.Bohuslav Rejda
1954/19556.Bohuslav Rejda
1955/19564.Bohuslav Rejda
1956/19579.Bohuslav Rejda
1957/19587.Bohuslav Rejda
1958/19595.Bohuslav Rejda
1959/19603.Bohuslav Rejda
1960/19615.Vladimír Kobranov (Josef Novák)
1961/19626.Vladimír Kobranov (Josef Novák)
1962/19639.Vladimír Kobranov (Josef Novák)
1963/19645.Josef Novák
1964/19655.Josef Novák, od prosince 1964 Vladimír Kaiser
1965/19665.Bohuslav Rejda
1966/19675.Bohuslav Rejda
1967/19688.Bohuslav Rejda
1968/19694.Karel Mach
1969/19707.Karel Mach
1970/19716.Horymír Sekera
1971/19724.Horymír Sekera
1972/19731.Horymír Sekera (Josef Novák)
1973/19743.Florián Střída (Josef Novák)
1974/19752.Florián Střída (Vlastimil Franc)
1975/19762.Florián Střída (Vlastimil Franc)
1976/19774.Florián Střída (Vlastimil Franc)
1977/19787.Otakar Mareš (Horymír Sekera)
1978/19796.Otakar Mareš (Horymír Sekera)
1979/198010.Otakar Mareš (Horymír Sekera)
1980/19817.Zdeněk Uher (Pavel Beránek)
1981/19826.Zdeněk Uher (Karel Franěk)
1982/19833.Zdeněk Uher (Karel Franěk)
1983/19843.Zdeněk Uher (Karel Franěk)
1984/19854.Karel Franěk (Horymír Sekera)
1985/19863.Karel Franěk (Horymír Sekera)
1986/19871.Karel Franěk (Horymír Sekera)
1987/19886.Karel Franěk (Vladimír Martinec)
1988/19891.Vladimír Martinec (Vladimír Šťastný)
1989/199011.Vladimír Martinec (Vladimír Šťastný), od 25. ledna 1990 Josef Paleček (Vladimír Martinec, Vladimír Šťastný)
1990/19919.Josef Paleček (Vladimír Martinec), od 2. ledna 1991 Karel Franěk (Josef Paleček)
1991/19929.Karel Franěk (Josef Paleček)
1992/19938.Zdeněk Uher (Pavel Beránek)
1993/19942.Zdeněk Uher (Antonín Slavík), od 17. října 1993 Marek Sýkora (Petr Hemský)
1994/199510.Marek Sýkora (Petr Hemský), od 7. prosince 1994 Petr Hemský (Jan Levinský)
1995/199613.Jaroslav Holík (Petr Hemský), od 24. září 1995 Josef Paleček (Florián Střída)
1996/19974.Miloš Říha (Josef Paleček)
1997/19988.Miloš Říha (Josef Paleček)
1998/19997.Miloš Říha (Milan Chalupa)
1999/20008.Milan Chalupa (Pavel Marek), od 25. října 1999 Josef Paleček (Petr Hemský, Pavel Marek)
2000/20016.Josef Paleček (Petr Hemský)
2001/20025.Josef Paleček (Petr Hemský)
2002/20032.Miloš Říha (Jiří Seidl)
2003/20045.Miloš Říha (Jiří Seidl)
2004/20051.František Výborný (Jiří Šejba), od 29. září 2004 Vladimír Martinec (Jiří Šejba)
2005/20069.Vladimír Martinec (Jiří Šejba), od 10. prosince 2005 Vladimír Bezdíček (Petr Hemský)
2006/20072.Miloš Říha (Pavel Rohlík)
2007/200812.Miloš Říha (Pavel Rohlík), 27. listopadu Vladimír Martinec (Zbyněk Kusý), od 28. listopadu 2007 J. Šejba (L. Lubina)
2008/20095.Václav Sýkora (Ladislav Lubina, od 4. srpna 2008 Jiří Seidl)
2009/20101.Václav Sýkora (Jan Votruba)
2010/20113.Josef Jandač (Jan Votruba, od 26. listopadu 2010 Pavel Hynek)
2011/20121.Pavel Hynek (Ladislav Lubina)
2012/201310.Pavel Hynek (Ladislav Lubina), od 6. listopadu 2012 Mojmír Trličík (Ladislav Lubina, od 5. ledna 2013 navíc David Pospíšil), od 20. ledna 2013 Miloš Říha (Jaroslav Landsman, David Pospíšil)
2013/20147.Zdeněk Venera (Miloš Říha ml.)
2014/20157.Zdeněk Venera (Miloš Říha ml.), od 8. ledna 2015 Miloš Říha st. (Miloš Říha ml.)
2015/201612.Miloš Říha ml. (Václav Baďouček), od 12. října 2015 Richard Král (Marek Zadina), od 18. ledna 2016 Peter Draisaitl (Richard Král), od 31. ledna 2016 Peter Draisaitl (Richard Král a Andrej Potajčuk), od 5. února 2016 Peter Draisaitl (Andrej Potajčuk)
2016/201713.Peter Draisaitl (Karel Beran), od 27. září 2016 Pavel Rohlík (Michal Mikeska a Karel Beran), od 14. října 2016 Pavel Rohlík (Michal Mikeska), od 20. ledna 2017 Miloš Holaň (Pavel Marek a Otakar Janecký)
2017/20186.Miloš Holaň (Pavel Marek a Otakar Janecký)
2018/201914.Miloš Holaň (Pavel Marek a Otakar Janecký), od 25. října 2018 Břetislav Kopřiva (Pavel Marek a Otakar Janecký), od 3. prosince 2019 Ladislav Lubina (Petr Čáslava a Richard Král)
2019/2020Ladislav Lubina (Radek Bělohlav a Otakar Janecký), od 9. října 2019 Radek Bělohlav (Petr Čáslava a Otakar Janecký), od 9. prosince 2019 Milan Razým (Michal Mikeska a Petr Čáslava)