Permanentky na Dynamo

Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 31. května 2021 od 9 hodin online a na pokladnách enteria areny. Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2020/2021 bude trvat do pátku 25. června 2021 do 18 hodin. Od 28. června od 9 hodin klub uvolní tato místa do běžného prodeje. Když si zakoupíte permici do 30. června, získáte dárek - keramický hrnek. Prodej permanentních vstupenek skončí 20. srpna. Výměna poukazů a voucherů za plastové karty proběhne začátkem září na pokladně enteria areny. Kdy jsou pokladny otevřené zjistíte zde.

Pokud chcete zakoupit permanentku na fakturu, nekupujete si ji online ani na pokladně. V takovém případě zašlete objednávku na info@hcdynamo.cz, kam napíšete fakturační údaje a konkrétní místa, která byste chtěli (sektor, řada, místo). Místa, která jsou k dispozici, můžete vidět v online prodeji.

Výhody koupě permanentky na novou extraligovou sezonu

• Ušetříte oproti nákupu klasických jednotlivých vstupenek
  • Máte zajištěné své místo dle vašeho výběru pro celou základní část
  • Máte rezervované místo na play-off
  • V případě včasného nákupu obdržíte dárek – keramický hrnek

Ceny permanentních vstupenek:

kategorie cena
kategorie A 8 500 Kč
kategorie B 6 200 Kč
kategorie C 4 500 Kč
kategorie D 3 200 Kč
kategorie omezená 2 600 Kč
stání 2 600 Kč

KUP PERMANENTKU ONLINE ZDE

Pokud jste využili #PomozDynamu, budete platit za svoji letošní permanentku stejnou cenu, za kterou jste pořídili tu loňskou. Oproti minulým sezonám letošní rok neprodáváme permanentky kategorie Extra (se zápasy play-off). Pokud jste loni vlastnili permanentku Extra a využili jste nabídky #PomozDynamu, zaplatíte ekvivalentní cenu z kategorie Klasik pro sezonu 2020/2021. Při koupi permanentky po zadání ID vaší karty se vaše cena za novou permanentku načte automaticky.

Ceny loňských permanentek:

kategorie

cena

kategorie A

kategorie B

kategorie C

kategorie D

kategorie omezená

stání

kategorie

cena

kategorie A

kategorie B

kategorie C

kategorie D

kategorie omezená

stání

Rozmístění sektorů v enteria areně

Oproti minulým letům nebude platit bonus na Dynamo kartu při zakoupení permanentky.