Informace k prodeji permanentek/vstupenek na B tým

B-tým Dynama Pardubice odehraje v premiérové sezoně 26 domácích utkání základní části Chance ligy. Na chrudimském ledě se představí týmy s bohatou historií jako Dukla Jihlava, Vsetín nebo Slavia Praha.

Klub spustil prodej permanentních vstupenek v pondělí 1. srpna. Permanentky můžete nakupovat v systému ON-LINE ZDE nebo na pokladně zimního stadionu Chrudim při přátelských zápasech, vždy od 16:00 do 19:00. Cena permanentní vstupenky na sezení je 2.150 Kč, na stání pořídíte sezonní vstupenku za 1.800 Kč a platí pouze na základní část.

V případě zájmu koupě permic na fakturu se obraťte na info@hcdynamo.cz a napište o jaká konkrétní místa máte zájem (sektor, řada, místo). Dále přiložte fakturační údaje a údaje o majiteli permanentní vstupenky - jméno, příjmení, e-mail a telefon.

Fanoušci, kteří si zakoupí permanentku na B-tým, se mohou těšit na dárek v podobě knihy Zpátky do sedla.

Prodej permanentních vstupenek na zápasy B-týmu Dynama Pardubice končí 8. září.

Dynamo Pardubice B odehraje v létě 3 domácí přípravná utkání. Ve čtvrtek 11. srpna se B-tým utká se Žďárem nad Sázavou, v úterý 23. srpna s Vrchlabím a ve čtvrtek 8. září změří síly s A-týmem Dynama. Úvodní buly všech tří duelů padne v 18:00. Jednotná cena vstupenek na první dvě klání bude 50 Kč, vstupenka na zápas proti A-týmu bude stát 100 Kč.

V případě zakoupení vstupenky na sezení je nutné dodržet k sezení konkrétní místo vyznačené na vstupence.

Děti do 120cm mají vstup zdarma bez nároku na vlastní sedadlo.

Pokladny před přípravnými zápasy na ZS v Chrudimi otevřou v 16:00.

Vstupenky na přípravné zápasy si můžete rovněž zakoupit v systému ON-LINE ZDE.