9.9.2017

Karlovy Vary srazily juniory v přesilovkách

KARLOVY VARY — S jedním bodem se z víkendového tripu vrací junioři Dynama. Východočeši vedli po brankách Michala Machače a Ondřeje Matýse 2:0 v Karlových Varech, Energie ale třemi využitými početními výhodami dokázala zápas srovnat a v prodloužení otočit.

DHL extraliga juniorů, 2. kolo, sobota 9.9.2017, KV Arena

Karlovy Vary

0:1, 1:1, 1:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 25:33 Procházka (Hrůša, Horký), 49:28 Petrov (Hrůša, Janata), 61:34 Petrov (Bečka) – 8:37 Machač, 23:51 Matýs (Voženílek). Rozhodčí: Huců – Gerát, Schopf. Vyloučení: 3:11, navíc Pajk (Karlovy Vary) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 198. Střely na branku: 30:33. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Karlovy Vary: Grančarov – Vápeník, Vodička, Přibyl, Pajk, Hrůša, Brabec, Kala – Kocík, Slabý, Bečka, Petrov, Halberštát, Habr, Tlačil, Janata, Pastyřík, Horký, Procházka, Salnikov, Šála.
Dynamo Pardubice: Vlk – Trejbal, Pražák, Faltys, Zukal, Bučko, Mert, Javůrek – Voženílek, Hoskovec, Pochobradský, Petrus, Štefka, Machač, Černý, Kubišta, Matys, Zídek, Veverka.