1.11.2008
(HoH)

Junioři ztratili dvougólové vedení, přesto Třinec udolali

PARDUBICE — Extraligoví junioři HC Pardubice v dnešním utkání 18. kola své soutěže vyhráli nad Třincem 4:3 po samostatných nájezdech. Východočeši měli zápas parádně rozjetý, po první třetině vedli díky gólům Tomáše Kauta a Uga Dobiáše 2:0, Slezané však dokázali během prostřední třetiny srovnat krok. Na branku Lukáše Radila na začátku třetího dějství dokázali Třinečtí odpovědět, a tak rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich vsítil rozdílovou branku kapitán Marek Drtina.

Extraliga juniorů, 18. kolo, sobota 1.11.2008, ČEZ Arena Pardubice

4:3sn
2:0, 0:2, 1:1 – 0:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 8:35 Kaut (Dobiáš), 15:36 Dobiáš, 42:05 Radil (Stoklasa), rozhodující samostatný nájezd Drtina – 22:20 Marosz, 26:32 Marosz (Orsava), 55:41 Ostřížek (Kaďorek). Rozhodčí: Svátek – Špůr, Žemlička. Vyloučení: --:--. Využití: --:--. V oslabení: --:--. Diváci: ----. Střely na branku: --:--. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.