15.1.2022

Herčík rozhodl v poslední minutě, junioři porazili Boleslav!

Velice dramatické utkání bylo k vidění ve 32. kole extraligy juniorů. Dynamo na domácím ledě přivítalo Mladou Boleslav. Domácí v zápase dvakrát vedli, Bruslaři ale vždy rychle odpověděli. Rozuzlení přišlo až v poslední minutě základní hrací doby, kdy o třech pardubických bodech rozhodl Daniel Herčík. Dále se prosadili Robin Kaplan a Adam Nedelka.

Extraliga juniorů, 32. kolo, sobota 15.1.2022, Pardubice, enteria arena

Mladá Boleslav

3:2
1:1, 0:0, 2:1
Branky a nahrávky: 06:22 Kaplan (Nedelka; 4/5), 50:03 Nedelka (Herčík, Chabada; 5/4), 59:13 Herčík (Kaplan, Chabada; 5/4) – 07:41 Plíšek (Vlasák; 5/5), 53:45 Simon (Křepelka; 5/5). Rozhodčí: Kohoutek, Pilný – Jiruška, Komínek. Vyloučení: 1:0. Bez využití. V oslabení: 2:0. Střely na branku: 2:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Dynamo Pardubice: Borovička – Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Chabada, Kaštánek – Štetka, Lichtag, Herčík, Kalužík, Kloz, Novotný, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.
Mladá Boleslav: Stuchlík – Němec, Vacík, Křepelka, Hrouda, Rajgl, Jasečko, Vlasák – Simon, Závora, Polák, Brouček, Půček, Broš, Vlasák, Václavík, Hašlar, Plíšek.