15.1.2022

Dorostenci hladce porazili Havlíčkův Brod

Dorostenci Dynama si na domácí půdě s přehledem poradili s Havlíčkovým Brodem. Už v první třetině si pardubičtí mladíci vypracovali komfortní náskok, Brod nakonec odjížděl s půltuctem obdržených gólů. Dvě branky vstřelil Milan Turena, tři kanadské body si připsal Filip Hiemer.

Extraliga dorostu, 8. kolo, sobota 15.1.2022, Pardubice, enteria arena

Havlíčkův Brod

6:1
3:0, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 09:46 Hiemer (Dostál; 5/4), 12:23 Kučera (Pilař; 5/5), 19:36 Oliva (Pražan; 5/5), 32:32 Turena (Hiemer; 5/5), 42:19 Turena (Hiemer, Šmerda; 5/4), 56:28 Vrba (Kantor, Pilař; 5/5) – 30:00 Teplý (Adam, Vaněček; 5/5). Rozhodčí: Kratochvíl – Kajínek, Landsmann. Diváci: 100. Vyloučení: 4:5. Využití: 4:0. Střely na branku: 12:2. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.
Dynamo Pardubice: Červinka – Sopoušek, Šmerda, Oliva, Holec, Hemský, Kaštánek – Kantor, Bartoň, Hiemer, Dostál, Pilař, Fiala, Pražan, Turena, Vrba, Kučera.
Havlíčkův Brod: Beran (od 33:23 Jirák) – Vaněček, Novotný, Chymo, Mrtka P., Ondruš, Adam, Mrtka R. – Kupriianov, Nosek, Koubek, Bernard, Nový, Smetánka, Prchal, Fiala, Teplý, Bakus.