Martin Růžička má výron, Pardubicím pomůže Vladislav Koutský 

Martin Růžička má výron, Pardubicím pomůže Vladislav Koutský

22.08.2007 | (HoH)

Zdravotní patálii musí narychlo řešit pardubický hokejový klub. Na dnešním dopoledním tréninku v Yverdonu se smolně zranil gólman Martin Růžička a protože Pardubičtí odcestovali do Švýcarska jen se dvěma brankáři, poněvadž týmová jednička Ján Lašák je zraněna, tak se rozhodli povolat náhradu. „Všichni ostatní brankáři, kteří by byli využitelní, jsou s juniorskými reprezentacemi, tak jsme se dohodli s Hradcem Králové, že do závěru turnaje využijeme našeho brankáře Vladislava Koutského,“ aktuálně informuje generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý.

ONLINE VSTUPENKY
Elektronická aukce dresů

Včerejší duel s EHC Biel odchytal Alexandr Hylák. Více gólmanů HC Moeller Pardubice ve Švýcarsku nemá. Akce „přesun Vladislava Koutského do Yverdonu“ se seběhne velice rychle: „Vláďa odcestuje okamžitě, ve čtvrtek o půl sedmé ráno odjíždí na letiště a spolu se mnou v 9.50 hodin letíme do Curychu, kde si ho převezme mužstvo,“ popisuje zítřejší akci generální manažer pardubického hokejového klubu.

Podle něj není zranění Martina Růžičky příliš problematické. „Doba léčení si vyžádá týden, maximálně deset dní. Nejde o nic vážného, má výron v kotníku,“ pokračuje Zbyněk Kusý.

„Bohužel to přišlo v této době, s jedním brankářem nemůžeme ve Švýcarsku hrát. Po návratu ze Švýcarska se Vladislav Koutský normálně vrátí do Hradce Králové, kde je na hostování,“ dodává generální manažer pardubického hokejového klubu.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři