Střelecky aktivnější junioři prohráli na Spartě

29.09.2018 | Jan Hrabal

PRAHA — Ač na soupeře vypálili dvaačtyřicet ran, tak junioři Pardubic jedou z Prahy bez bodu, se Spartou Dynamo prohrálo 2:4. Domácím vyšlo lépe i prodloužení.

8. kolo, sobota 29.9.2018 od 13:15 hodin, Tipsport arena
Sparta Praha
4

2

Třetiny: 2:1, 0:0, 2:1; 1:0.
Branky a nahrávky: 1:26 Prymula (Schwamberger, Prchal), 8:07 Pšenička (Schwamberger, Bláha), 56:48 Vitouch (Gajdoš), 59:51 Pšenička (Schwamberger), 61. Kropáček (Schwamberger, Havlín) – 15:39 Rozlílek (Bucek, Dubovčí), 45:00 Bucek (Hrádek). Rozhodčí: Sýkora – Klouček, Ondráček. Vyloučení: 6:3, navíc Nedelka – Klimo, oba 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 37:42. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2.
Sparta Praha: Mičán – Bláha, Pika, Havlín, Prchal, Tomek, Gajdoš – Kuracina, Prymula, Klimo, Schwamberger, Kropáček, Slavíček, Obadal, Pšenička, Vágner, Kasanda, Gluzman, Vitouch.
Dynamo Pardubice: Nečas – Dubovči, Hrádek, Odehnal, Leder, Nedelka, Blažej, Kaštánek – Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Poul, Bucek, Trejbal, Tobiáš.