6.1.2018
Adam Joska

Mladší dorostenci otočili zápas s Kometou

PARDUBICE — Starší dorostenci sice jako první inkasovali, ještě v první třetině vyrovnali zásluhou Zdeňka Pavlíka, který zařídil na začátku třetí části i druhou branku Dynama. Jeden přesný zásah zaznamenal také Matěj Odehnal a na všech třech brankách se asistencí podílel Kaštánek. Dynamo si výhrou připsalo skalp prvního týmu skupiny D.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 23. kolo, sobota 6.1.2018, Tipsport arena

Kometa Brno

3:1
1:1, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 15:48 Pavlík (Herčík, Kaštánek), 40:21 Pavlík (Kaštánek, Kloz), 52:14 Odehnal (Kloz, Kaštánek) – 10:41 Bartes (Sedláček, Malý). Rozhodčí: Beránek – Kučera, Nekvapil. Vyloučení: 3:2, navíc Michal Hrádek a Jakub Vojtěch (PCE) osobní trest deset minut za nesportovní chování. Bez využití. Diváci: 85. Střely na branku: 31:20. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Dynamo Pardubice: Batěk – Heligr, Hrádek, Hrdlička, Kaštánek, Nedelka, Odehnal, Pavlík, Vojtěch – Hebek, Herčík, Hledík, Kloz, Kubíček, Lichtag, Marha, Šťastný.
Kometa Brno: Vystavěl – Běhůnek, Fajmon, Holcman, Holemý, Mikulec, Němec, Řehák – Bartes, Harmim, Holotík, Kalčík, Kos, Malý, Masař, Rašovský, Sedláček, Vyroubal, Žák.