4.10.2012
David Záruba

Junioři vedli o dva góly, nakonec vezou z Kladna bod

KLADNO — Ještě 53 vteřin před koncem třetí třetiny vedli pardubičtí junioři na Kladně 3:2. Pak ale domácí hráči srovnali a v následném prodloužení pro sebe ukořistili bonusový bod. Dva góly Pardubic vstřelil David Březina.

NOEN extraliga juniorů, 9. kolo, čtvrtek 4.10.2012, Městský zimní stadion Kladno

Rytíři Kladno

4:3p
0:1, 0:1, 3:1 – 1:0
Branky a nahrávky: 45:41 Janeček (Strnad), 50:51 Strnad (Vodák, Exner), 59:07 Doudera (Redlich), 62:41 David (Gottlieb, Strnad) – 19:40 Březina (Vachutka, Škvor), 21:07 Březina (Poulíček), 56:38 P. Moučka (Havlík). Rozhodčí: Jílek – Beneš, Štofa. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 120. Střely na branku: 26:32. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3.
Rytíři Kladno: Exner – Bunda, David, Doudera, Tomáš, Vodák – Fiala, Gottlieb, Habrdla, Janeček, Král, Novák, Redlich, Slánský, Strnad, Šilhavý, Véber, Vyšín, Znamenáček.
Dynamo Pardubice: Jirout – Havlík, Robertson, Starý, Škvor, Vácha, Voženílek – Bureš, Březina, Havel, Chmelař, Moučka, Poulíček, Řezníček, Schneider, Vachutka.