22.11.2018

Junioři uzmuli Mountfieldu jen bod

PARDUBICE — Ač dvakrát junioři Dynama nad Hradcem Králové vedli, museli se mu sklonit. Mladíci Mountfieldu vyhráli v malé hale ČSOB Pojišťovna ARENY 3:2 po samostatných nájezdech.

DHL extraliga juniorů, 19. kolo, čtvrtek 22.11.2018, ČSOB Pojišťovna ARENA

Mountfield HK

2:3sn
1:0, 1:1, 0:1 – 0:0 – 0:1
Branky a nahrávky: 13:00 Rozlílek (Oliva), 28:43 Rohlík (Koffer, Jelínek) – 25:06 Hrabčák (Perička), 40:35 Poppel (Muška, Síla), rozhodující samostatý nájezd Janda. Rozhodčí: Wagner – Axman, Kis. Vyloučení: 7:8, navíc Antoníček 5 minut a osobní trest do konce utkání – Kukla 5 minut, 10 minut osobní trest a osobní trest do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 55. Střely na branku: 33:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Hrádek, Oliva, Leder, Nedelka, Blažej, Jelínek – Hledík, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal.
Mountfield HK: Vacek – Kukla, Muška, Voňka, Naar, Perička, Pěnčík, Kynčl – Dominik Šedivý, Sklenář, Ďuriš, Pinkas, Hrabčák, Pajer, Síla, Daniel Šedivý, Janda, Poppel.