Noen extraliga juniorů, 33. kolo, pátek 11.12.2009, Metrostav Aréna

Mladá Boleslav

3:2
1:0, 0:1, 2:1
Branky a nahrávky: 13:57 Švaříček (Belay), 46:55 Belay (Škorík, Antončík), 59:19 Rys (Jiránek, Belay) – 28:07 Zrůst (Kapec, Krejnus), 53:52 Moučka (Kapec, Zdráhal). Rozhodčí: Jebavý – Arazimová, Špringl. Vyloučení: 11:9, navíc Kadlčík a Vrba 10 minut osobní trest – Stoklasa 10 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 47:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Mladá Boleslav: Will – Švaříček, Houser, Vrba, Šimon, Soukup, Arazim – Sajdl, Škorík, Jiránek, Belay, Kadlčík, Antočík, Rys, Koudela, Lenc.
Dynamo Pardubice: Štrof – Zdráhal, Krejnus, Beneš, Vondráček, Lenoch, Havlík – Tomín, Stoklasa, Půhoný, Veselý, Moučka, Křečan, Zrůst, Pilař, Kapec, Vlček