21.11.2018
Jan Hrabal

VIDEO: Návštěva klientů Handicap centra Křižovatka

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice připravil pro středeční dopoledne zajímavý program pro klienty pardubického Handicap centra Křižovatka. Ti se podívali na část tréninku A tým, navštívili šatnu, kde se jim podepsal Jan Mandát a podebatovali s Vladimírem Martincem.

V 10.00 hodin dorazili klienti k ČSOB Pojišťovna ARENĚ, aby zhlédli začátek tréninku Dynama. „Chtěl bych poděkovat za možnost se přijít podívat a prohlédnout si prostory, kam se fanoušek při běžné návštěvě nedostane. Celá akce se nám moc líbila,“ pověděl Dušan Kvasnička, který na exkurzi zavítal a je velkým fanouškem pardubického hokeje. Nyní má na svém kontě návštěvu 228 domácích utkání Pardubic bez přestávky.

Klienty potěšila návštěva Vladimíra Martince, po níž opětovně zavítali do kabiny A týmu za samotnými hráči po skončení tréninkové jednotky v malé hale. „Moc jsme si to užili a potěšil nás přístup všech milých lidí v klubu, že nám umožnili se sem přijet podívat,“ řekl pro klubový YouTube kanál.

O Křižovatce

KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. je nevládní nezisková organizace, která se orientuje na profesionální i zájmovou pomoc lidem s tělesným a kombinovaným postižením v pardubickém regionu. Hlavní její náplní je sociálně rehabilitační podpora lidí s handicapem, směřující k jejich aktivnímu začlenění do běžného života naší společnosti a k jejich pracovnímu uplatnění. K dosažení tohoto cíle KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. využívá pestrou škálu aktivit.

KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. je také aktivní v komunální politice a spolupracuje s dalšími neziskovými organizacemi při zajišťování dostupnosti sociálních služeb. Je otevřenou organizací a vítá další zájemce, kteří se chtějí podílet na zlepšování životních podmínek lidí s tělesným postižením. Patříme do řady menších neziskových organizací, a proto značné procento naší práce spočívá na bázi dobrovolnosti. Skutečná iniciativa vychází z reálných potřeb společnosti nebo požadavků lidí s postižením. Práce zaměstnanců, dobrovolníků i praktikantů je zajímavá a umožňuje velký prostor pro seberealizaci. Seznámit se s námi můžete na těchto webových stránkách, rádi Vás pozveme k návštěvě přímo do našeho centra nebo Vám nabízíme účast na některé z mnoha akcí, které pořádáme.

Více informací o Křižovatce naleznete na www.krizovatka-hc.cz.