VIDEO: Hokejisté vítali prvňáky na partnerské základní škole

01.09.2014 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Čtveřice hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice přivítala na partnerské Základní škole Bratranců Veverkových její nejmenší žáky. Obránci Václav Benák, Petr Čáslava a útočníci Lukáš Nahodil a Jan Semorád zpříjemnili dětem nástup do školy.

ONLINE VSTUPENKY

Prvňáci se shromáždili spoustu s učiteli a právě hokejisty ve školní tělocvičně, kde z rukou hráčů obdrželi slavnostní šerpy a pamětní listy. „Jsme rádi, že za námi hokejisté přišli, děti mají určitě nač vzpomínat,“ uvedl ředitel školy Leoš Šebela.

Základní škola Bratranců Veverkových leží nejblíže ČEZ Areně, v novém školním roce ji bude navštěvovat 504 žáků, přivítala dohromady 94 prvňáků. „Přijali jsme celkem dvaadvacet hokejistů do prvních tříd, jsou rozděleni do dvou tříd. Při tvorbě rozvrhu jsme zachovali loňský model, máme mnoho skupin žáků, povedlo se nám vyjít vstříc požadavkům hokejového klubů, a abychom splnili zákony a patřičné vyhlášky,“ konstatoval ředitel školy.

Podle Leoše Šebely je spolupráce s hokejovým klubem pro školu velmi prospěšná. „Chceme se etablovat mezi lepšími školami. Hokejový klub nás podporuje například v různých soutěžích, spolupracujeme s kvalitní a zavedenou značkou,“ doplnil.

 

Fotogalerie

 
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři