Matouš Kratochvil: Snažím se hrát na 110 procent

15.03.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dvěma vstřelenými brankami pomohl hokejistům Dynama k výhře 5:1 nad Karlovými Vary útočník Matouš Kratochvil. Bez jednoho centimetru dvoumetrový křídelník se dvakrát prosadil v předbrankovém prostoru.

„Po výhře nad Karlovými Vary jsem v malé euforii, dvakrát mi to tam spadlo. Jsem rád, že jsem tady a že se mi daří. Doufám, že to tak bude pokračovat, abych týmu pomohl. Moc si toho všeho vážím,“ řekl po vysokém vítězství.

Nejvyšší člen pardubické sestavy opět nastoupil v první formaci. Na branku soupeře vyslal čtyři střely. „Pro mě je každý zápas důležitý, bojuji tady o smlouvu, snažím se hrát na 110 procent. Potřebuji vždy podat co nejlepší výkon,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.