Jan Ščotka odchází do Litvínova 

Jan Ščotka odchází do Litvínova

11.05.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice nemůže pro další roky počítat se službami obránce Jana Ščotky. Jedenadvacetiletý zadák se rozhodl spojit své další hokejové kariéry s Litvínovem, kde dle informací Vervy se domluvil na dvouleté smlouvě.

AUKCE DRESŮ

„S Honzou a jeho agentem jsme jednali o pokračování vzájemné spolupráce, obdržel od nás nabídku, zaslali jsme rovněž konkrétní návrh smlouvy. Koncem dubna mi ústně v telefonickém rozhovoru přislíbil, že s návrhem souhlasí a že si vše ještě promyslí. I proto jsem se vyjádřil ve smyslu, že věřím, že bude u nás pokračovat. Naše představa byla, že Honza dostane prostor v základní sestavě. Vše by záleželo na jeho výkonnosti. Honza se rozhodl jinak, nedá se nic dělat, dáme šanci jinému hráči. Honzovi děkujeme za odvedené služby, přejeme pevné zdraví a hodně štěstí v další kariéře,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Jan Ščotka je odchovancem vsetínského hokeje, do Pardubic přišel v roce 2014. Za Dynamo odehrál včetně baráže 210 extraligových utkání, vstřelil v nich sedm branek a přidal 17 nahrávek. V hodnocení účasti na ledě má na svém kontě 31 záporných bodů.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary