Dynamu vypomůže zkušený obránce Jiří Hunkes 

Dynamu vypomůže zkušený obránce Jiří Hunkes

21.09.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dynamo hlásí další změnu v kádru A týmu. Po zrealizovaném příchodu obránce Tomáše Mojžíše, dotáhlo měsíční transfer Jiřího Hunkese. Třiatřicetiletý zadák s týmem již trénuje a bude moci zasáhnout do pátečního utkání s Duklou Jihlava.

ONLINE VSTUPENKY
Elektronická aukce dresů

„Jirka po návratu z Německa čeká na zahraniční angažmá, zatím jsme se domluvili na měsíčním hostování. Očekáváme od něj zvýšení konkurence v obraně s tím, že podpoří i náš útok. Jirka se u nás rozehraje, uvidíme, jak se situace vyvine, zda se domluvíme na dalším pokračování,“ okomentoval jeho příchod předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Brněnský rodák odehrál v naší nejvyšší soutěži 439 utkání, má zkušenosti z KHL z Lvu Poprad i Prahy, rok působil v Ladě Toljatti. Poslední dva roky hrál v německém Schwenningeru. Za český národní tým odehrál dvanáct utkání.

„Jirka je zkušený obránce, jeho angažováním reagujeme na úvod sezony, který není výsledkově povedený, přestože herně to třeba nevypadá úplně špatně. Čekali jsme více bodů a my potřebujeme jednat. Jakýkoliv čin může pomoci, proto jsme se rozhodli k tomuto kroku. Chceme náš tým dostat nahoru a příchod zkušeného beka nám může v tomto úsilí pomoci,“ uzavřel Dušan Salfický s tím, že Jiří Hunkes bude trenérům k dispozici už pro páteční utkání s Duklou Jihlava.

Nový člen pardubického týmu se těší na svou novou misi v červenobílou misi: „V Pardubicích to znám, často jsem tu hrál jako soupeř. Mé dojmy jsou pozitivní – těším se na páteční utkání s Jihlavou. Všichni chceme Dynamo zvednout hlavně bodově, rád týmu pomohu, aby se to podařilo,“ řekl po svém příchodu.

Jiří Hunkes

  • Post: obránce
  • Datum narození: 31. července 1984
  • Výška: 183 cm
  • Hmotnost: 85 kg
  • Držení hole: pravé

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři