Dynamo získalo do svých řad Tya Wisharta 

Dynamo získalo do svých řad Tya Wisharta

28.05.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejové Pardubice hlásí další vyztužení svého kádru pro novou sezonu. Do Dynama přichází obránce Ty Wishart, který ve své kariéře odehrál šestadvacet utkání v NHL, do níž byl draftován v prvním kole. Vedení klubu si od něj slibuje zkvalitnění defenzívy.

ONLINE VSTUPENKY

„Hledali jsme hráče, který opravdu vyztuží naši obranu. Proto přivádíme dalšího kanadského zadáka, tím je Ty Wishart. Jeho přednosti jsou hlavně v obranném pásmu, kde se proti němu těžko přechází, nejen pro jeho výborné fyzické parametry,“ okomentoval jeho příchod do Dynama generální manažer Dušan Salfický.

V minulé sezoně hrál devětadvacetiletý bek v Banské Bystrici, které pomohl poprvé v historii klubu získat slovenský mistrovský titul. „Je takovým čističem v obranném pásmu, máme na něj výborné reference, viděli jsme spoustu jeho zápasů, v nichž hrál, a padl nám do oka. Je mladým hráčem s perspektivou a zároveň i zkušenostmi ze zámoří i z Evropy. Je ostřílený velkým hokejem, slibujeme si od něj, že přitvrdí a bude dominovat naší defenzívě a té pomůže k lepším výsledkům,“ doplnil šéf pardubického klubu.

Ty Wishart má v sobě veliký potenciál. Kromě zmíněných startů v NHL, do níž byl draftován v prvním kole, odehrál přes tři sta utkání v American Hockey League, dále má zkušenosti i z Evropy, a to z Německa, Švédska a Slovenska, kde v poslední sezoně nasbíral dvaadvacet bodů a v hodnocení účasti na ledě se může pochlubit sedmatřiceti kladnými zápisy do statistik!

Ty Wishart

  • Post: obránce
  • Datum narození: 19. května 1988
  • Výška: 193 cm
  • Hmotnost: 101 kg
  • Držení hole: levé

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři