Dynamo pokračuje ve formování kádru pro novou sezonu 

Dynamo pokračuje ve formování kádru pro novou sezonu

09.08.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Období zkoušek skončilo, je nabíledni, že Dynamo nemůže do nové sezony vstoupit s tak širokým kádrem, jaký trénoval v Pardubicích v posledních týdnech. Již během try outu opustil východní Čechy útočník Tadas Kumeliauskas, angažmá v jiném klubu si hledá Jaroslav Moučka.

ONLINE VSTUPENKY

Tadas Kumeliauskas přišel do Pardubic na zkoušku poté, co minulou sezonu nehrál ze zdravotních důvodů. Litevský útočník nastoupil do prvního přípravného utkání se Slovanem Bratislava.

„V tomto zápase ukázal svůj potenciál a že by mohl být pro náš tým vítanou posilou. Bohužel se během try outu zranil a požádal nás o přerušení, aby se mohl zotavit doma. Zůstáváme ve spojení a v kontaktu. Přeji mu brzké uzdravení, aby se mu comeback do vrcholného hokeje podařil,“ řekl generální manažer Dušan Salfický.

Šéf klubu se sešel sútočníkem Jaroslavem Moučkou, jenž v minulém ročníku působil v Ústí na Labem, a oznámil mu, že po dohodě s trenéry neprošel zužováním týmu.

„Jardovi jsem poděkoval za jeho práci a snahu se porvat o své místo v našem prvním mužstvu. Nyní si hledá jiné angažmá, hráčská práva na něj stále drží Dynamo, v budoucnu můžeme využít jeho služeb. Přeji mu hodně sportovního štěstí v nové sezoně a její odehrání bez zdravotních komplikací,“ uvedl.

I v následujících dnech bude jednat s dalšími hráči. „Dostávají se ke mně reakce fanoušků, jak sledují naši práci a jsou zvídaví, jaký tým složíme. Zájem příznivců Dynama nás všechny těší, vnímáme, že naše každodenní práce na nové sezony má smysl. To je pro nás nejdůležitější,“ uzavřel generální manažer klubu.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři