Dynamo po dohodě opouští Peter Quenneville 

Dynamo po dohodě opouští Peter Quenneville

09.11.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice hlásí další změnu ve svém kádru. V posledních utkáních zůstával mimo sestavu útočník Peter Quenneville, kanadský křídelník se s klubem domluvil na ukončení vzájemné spolupráce a předčasně tak zrušil svou smlouvu s Dynamem.

AUKCE DRESŮ

„Peter přišel s vizitkou střelce a i on sám očekával, což mi potvrdil, že bude daleko produktivnější. Postupně klesalo jeho zápasové vytížení, do posledních utkání vůbec nezasáhl. Svou situaci se mnou velmi podrobně probíral a na základě vzájemného velmi korektního rozhovoru jsme se dohodli na ukončení angažmá,“ uvedl k jeho odchodu předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Ve dvanácti odehraných utkáních v Tipsport extralize vstřelil Peter Quenneville dvě branky, na jednu přihrál. Do Pardubic přišel s vizitkou obávaného kanonýra, v minulé sezoně se radoval z gólu jedenatřicetkrát v 52 zápasech za dánský Aalborg.

„V Peterovi jsme našli charakterově výborného člověka, který perfektně zapadl do naší kabiny. Na začátku sezony dostával prostor i v přesilovkách, ten postupně ubýval a vyústil v toto řešení. Chtěl bych mu i touto formou poděkovat za odvedené služby pro náš klub a vysoce korektní jednání. Všichni mu přejeme mnoho štěstí v novém angažmá,“ doplnil Dušan Salfický s tím, že tato hráčská změna nemusí být v dohledné době konečná.

Třiadvacetiletý hráč se během čtvrtka rozloučil se svými již bývalými spoluhráči, v pátek dopoledne odletí z pražského letiště. „Poznal jsem pěkné hokejové město a výborně fungující organizaci. Vážím si alespoň té několikaměsíční možnosti být její součástí, opravdu se mi zde líbilo. Dynamu přeji hodně štěstí do dalších let a fanouškům děkuji za podporu,“ řekl Peter Quenneville po rozvázání kontraktu.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Peter Quenneville

  • Post: útočník
  • Datum narození: 9. března 1994
  • Výška: 181 cm
  • Hmotnost: 87 kg
  • Držení hole: pravé
ONLINE VSTUPENKY
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři