Dominik Hašek se na novou sezonu připravuje v Pardubicích 

Dominik Hašek se na novou sezonu připravuje v Pardubicích

09.08.2012 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice je potěšen, že si jej brankář Dominik Hašek vybral pro přípravu na novou sezonu. Ve čtvrtek 9. srpna 2012 začal světový gólman s přípravou na ledě, vstoupil do ní s pardubickým A týmem.

ONLINE VSTUPENKY

„Je pro nás ctí, že nás Dominik Hašek využil nabídky společného tréninku s naším A týmem. Připravíme mu co nejlepší podmínky pro to, aby se mohl co nejlépe připravit na svou novou sezonu,“ uvedl generální manažer klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Dominik Hašek se bude s pardubickým „áčkem“ připravovat dle svých potřeb. „Vycházíme mu maximálně vstříc. Dominik samozřejmě může využívat veškeré zázemí kabiny A týmu, má k dispozici úplný servis, ale svůj tréninkový režim si řídí on sám. Jsme moc rádi, že si vybral svůj mateřský klub pro svou přípravu na novou sezonu,“ řekl Ondřej Šebek.

V minulé sezoně Dominik Hašek od hokeje odpočíval. Letos by se podle svých slov rád vrátil k vrcholovému hokeji. „Pardubice mu umožní se co nejlépe připravit na novou sezonu, ať bude chytat kdekoliv. Jsem přesvědčen, že jeho přítomnost na ledě bude i pro naše hráče přínosem a motivací v přípravě na extraligovou sezonu,“ doplnil generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři