Děti z Bratranců Veverkových bruslily v ČEZ Areně

19.12.2013 | (HoH)

PARDUBICE — Jsou školy, kde předvánoční čas tráví sledováním pohádek a zpíváním koled. Partnerská škola HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Základní škola Bratranců Veverkových – si užila diskobruslení ve velké hale pardubické ČEZ Areny.

„Vzájemná spolupráce je pro obě strany velmi prospěšná. Snažíme se klubu vyhovět, abychom dohromady skloubili vzdělávací a tréninkové procesy. Nyní jsme si mohli všichni zabruslit ve velké hale, děti měly obrovskou radost,“ uvedl ředitel školy Leoš Šebela.

I on se aktivně zapojil do diskobruslení ve velké hale ČEZ Areny. „Jsme rádi, že jsme takhle sportovně mohli strávit předvánoční čas. Kromě mě si přišli zabruslit kolegové učitelé a samozřejmě i učitelky,“ doplnil s úsměvem ředitel školy, která úzce spolupracuje s hokejovým klubem. Od ČEZ Areny je vzdálena necelých deset minut pěší chůze.

UNIVERZITNÍ DERBY

BARTH media