HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012
30.09.2017
Jan Hrabal

Byla to má chyba, kál se po páté brance Tomáš Mojžíš

PARDUBICE — Právě on byl na ledě, když Kometa vsítila v závěru pátečního utkání rozdílovou branku. K ní Brnu pomohl pro Dynamo smolný odraz puku od rozhodčího, po němž se expardubičtí útočníci Lukáš Nahodil a Alexandre Mallet dostali do rychlého brejku proti samotnému Ondřeji Kacetlovi.

„To byla vyloženě moje chyba, já si nemohu dovolit situaci podcenit a jít dopředu do rohu. Měl jsem zůstat před bránou a hrát dva na jednoho, ne dva na brankáře. Proto jsme prohráli,“ ohlédl se z momentem na konci zápasu pardubický zadák Tomáš Mojžíš.

„Celý ten odraz byl finální tečkou, těch momentů tam bylo více. Snažíte se, bojujete, pak přijde chvíle, která vás položí dolů. Stojí to hodně úsilí, není to jednoduché vstát a otočit na svou stranu. To neznamená, že to nejde,“ pokračoval kolínský rodák.

Pohled na tabulku není pro kabinu příjemný, všichni hráči ale věří, že současné období hlavně výsledkových nezdarů zlomí. „Hra nebyla špatná, ale momenty, které tam jsou, z ní musíme vymazat a začít od maličkostí,“ řekl.

„Po svém příchodu jsem obdržel při pobytu na ledě mraky branek, proto jsem se nevrátil do Pardubic. Musím to otočit a více klukům pomoci,“ uzavřel Tomáš Mojžíš.