Extraliga ledního hokeje, 39. kolo, úterý 25.1.1994, Zimní stadion Plzeň

4:1
1:0, 1:1, 2:0
Branky: 20. Kucharčík, 35. Sýkora, 48. Setikovský, 60. Kucharčík – 37. Procházka. Rozhodčí: Brada – Šembera, Sirotek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 3900. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Plzeň: Pejchar – Hanzlík, Vlček, Setikovský, Špaček, Jonák, Šmíd – Živný, Kucharčík, Černý – Huml, Straka, Metlička – Volák, Sýkora, Kampf.
Dynamo Pardubice: Biegl – Měsíček, Malinský, Kapolovski, Jančařík, Brdíčko, Filip – Hejduk, Pospíšil, Lubina – Zadina, Král, Procházka – Šejba, Blažek, Vršanský.

Tradičně lepší Pardubice celou první třetinu měly více ze hry a zcela eliminovaly důraz domácích. Vytvořili si množství brankových příležitostí, ale plzeňský brankář byl vždy na místě. Až v závěru první třetiny se domácím po zmatku v obraně hostí podařilo skórovat.

Ve druhé části utkání se začala Plzeň už více prosazovat, vycházely jí kombinace a výsledkem byla druhá branka v síti hostí. Přišla však tradiční hrubá chyba v obraně škodovky a hosté snížili na rozdíl jediné branky, zvedli hlavu, zatlačili Plzeň do defenzívy. Ta se zoufale bránila, ale v náhodné akci se jí podařilo vstřelit šťastný třetí gól.

Tato branka zcela již zcela přenesla iniciativu na hokejky domácích hráčů, kterým se ještě v závěrečné přesilové hře podařilo vstřelit další branku a tím vykřesat teoretickou naději na účast v play off.