Michal Pochobradský: Chyběl nám lepší pohyb

20.04.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Bez deseti hráčů základní sestavy nastoupili v pátek podvečer hokejisté Pardubic ke svému předposlednímu barážovému utkání proti Chomutovu. Omlazený tým se proti Pirátům neprosadil, se Severočechy prohrál 0:3.

„Byl to docela těžký zápas, protože jsem měsíc nehrál zápasy a člověk vypadne z tempa a pak je to složité,“ řekl po skončení utkání mladík Michal Pochobradský, jenž odehrál 16 minut a stejný počet sekund.

Rodák z Chrudimi, který od šesté třídy hraje za Pardubice, byl rád, že dostal šanci zahrát si před domácími fanoušky, prohra ho ale mrzela. „Moc jsme nebruslili a měli jsme mít mnohem lepší pohyb. Bohužel nás přehráli a ani tolik šancí jsme si nevytvořili. A ty, které jsme měli, bohužel ke gólu nevedly. Největší rozdíl je v síle a v lepších a rychlejších nahrávkách. Bruslařsky je to dost podobné,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál s tím, že by si rád vybojoval své místo v kádru A týmu pro novou sezonu.