Junioři porazili Liberec v prodloužení

01.03.2019 | Patrik Moučka

PARDUBICE — Pardubičtí junioři si v prvním kole zápasů o play-off poradili s Libercem. Výhru v samostatných nájezdech vystřelil Filip Koffer.

Ve čtvrtečních večerních hodinách bylo v pardubické ČSOB Pojišťovna Areně na programu klání 1. kola zápasů o play-off. Junioři do těchto bojů vstoupili vítězně zásluhou branek Jakuba Merta a Filipa Koffra. Po prvním kole se nachází na druhé pozici v tabulce se třemi body a ztrátou dvou bodů na vedoucí Spartu Praha.

Branky a nahrávky:41:43 Mert (Chára) - 13:17 Rychlovský (Najman, Teplý), rozhodující samostatný nájezd Koffer . Rozhodčí:Úlehla - Lučan, Kis . Vyloučení:4:5 . Využití:1:,0 . V oslabení:0:0 . Diváci:120 . Střely na branku:19:42 . Průběh utkání:0:1, 2:1 .

Nečas (Vlk) - Hrádek, Oliva, Leder, Bučko, Jelínek, Mert - Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Bucek, Trejbal

Pařík (Čajan) - Aubrecht, Kunst, Hampl, Charvát, Žůrek, Ira, Najman, Rychlovský, Šír, Teplý, Jiruš, Chrtek, Klapka, Drábek, Cikhart, Šeliga, Žemba