Dynamo posiluje brankářský post: přichází Peter Hamerlík 

Dynamo posiluje brankářský post: přichází Peter Hamerlík

01.12.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Vedení pardubického hokejového klubu ve snaze otočit sportovní vývoj letošní sezony pokračuje ve zkvalitňování hráčského kádru. Po příchodech hráčů do pole dochází i na gólmanskou pozici. Na hostování do poloviny ledna s možností jeho prodloužení přichází po dohodě Dynama s Oceláři Peter Hamerlík. Šestatřicetiletý zkušený brankář na východě Čech absolvoval sobotní trénink a je připraven nastoupit do nedělního odpoledního zápasu s Olomoucí.

ONLINE VSTUPENKY

„Tímto krokem reagujeme na naši současnou situaci, dostáváme mnoho branek. Objevila se zajímavá možnost k vyztužení brankářského postu. Na hostování tak k nám přichází Peter Hamerlík. Je zkušeným gólmanem, což dlouhodobě prokazuje v Třinci, jemuž pomohl v play off roku 2011 získat mistrovský titul a dosáhl na řadu dalších úspěchů. Jeho příchod bereme jako další pozitivní impulz pro náš celý tým,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Rodák z Myjavy Peter Hamerlík se do české extraligy dostal přes zámoří, kde strávil na začátku tisíciletí pět sezon, a angažmá v Bělorusku a Rusku. Od sezony 2009/2010 je členem organizace Ocelářů, v play off v roce 2012 měl nejvyšší úspěšnost zákroků. O tři roky později se stal vicemistrem. Má tak řadu zkušeností a předpoklady Dynamu pomoci.

Pardubice příchodem Petera Hamerlíka realizují již čtvrtý hráčský transfer. Na zkoušce je v Dynamu útočník Jeremy Welsh, v tomto týdnu červenobílou obranu vyztužil Juraj Mikuš a útok Martin Procházka.

Peter Hamerlík

  • Post: brankář
  • Narozen: 2. ledna 1982
  • Výška: 186 cm
  • Hmotnost: 90 kg
  • Držení hole: levé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři