Do Pardubic se vrací Tyler Redenbach! 

Do Pardubic se vrací Tyler Redenbach!

24.09.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice posílí střední útočník Tyler Redenbach. Kanadský centr si v minulém ročníku získal přízeň pardubických fanoušků, v sobotu večer přistál v Praze, ihned přijel do Pardubic a hlásí plnou připravenost pomoci.

ONLINE VSTUPENKY

„Tyler byl pro mě první volbou poté, co jsme se rozhodli ukončit spolupráci s Justinem Hodgmanem. Vedl jsem jednání s jeho agentem, spojil se i s Tylerem. Mile mě potěšila jeho kladná reakce a okamžitá připravenost přiletět. Domluvili jsme se na spolupráci do konci této sezony, nastoupí za nás již v úterním utkání v Chomutově,“ uvedl generální manažer Pavel Rohlík.

Tyler Redenbach přišel do Pardubic již v průběhu minulé sezony, ve 47 utkáních vstřelil 10 branek a přidal 17 nahrávek. Většinu bodů získal ze spolupráce s Petrem Sýkorou. „S Tylerem jsem komunikoval v průběhu týdne. Trénoval ve Finsku, vybíral z více nabídek. Slíbil mi, že udělá všechno pro to, aby našemu Dynamu vypomohl,“ řekl Pavel Rohlík.

„Jsem šťastný a nadšený, že se mohu vrátit do Dynama. Podmínky, které generální manažer se svým týmem vytváří, v celé organizaci jsou na velmi vysoké úrovni. Vím, že Pardubice mají postavený silný tým. Už se nemohu dočkat, až budu jeho součástí a znovu vyjedu na led v pardubickém dresu,“ řekl ke svému návratu Tyler Redenbach.

Tyler Redenbach

  • Post: útočník
  • Datum narození: 25. září 1984
  • Výška: 182 cm
  • Hmotnost: 88 kg
  • Držení hole: levé

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři