Jan Mandát: Z vysoké prohry se poučíme

06.09.2018 | Jan Hrabal

MLADÁ BOLESLAV — První gól mu v Mladé Boleslavi ohlásili omylem, druhý oprávněně. Jan Mandát ale nemohl mít radost, neboť Dynamo prohrálo v generálce na Tipsport extraligu vysoko 8:2…

„První tři minuty jsme je nepustili z pásma, pak nám jednou ujeli a vstřelili branku. My jsme sice vyrovnali, ale pak… Dostali jsme slepené góly, chyběla nám asi sebedůvěra, byli jsme rozhození a bohužel nám to tam napadalo. Sešlo se několik špatných okolností dohromady a takhle to dopadlo,“ řekl po skončení utkání dvaadvacetiletý křídelník.

Přes jasný výsledek chtěl zůstat pozitivní. „Je lepší, když taková vysoká prohra přijde než v sezoně. Musíme se z ní poučit, teď nás musí zajímat jen a pouze páteční zápas s Vítkovicemi, abychom zvládli vstup do extraligové sezony. V pátek máme trénink, o víkendu si odpočineme od ledního hokeje, přijdeme natěšení do kabiny a budeme makat, protože v pátek nám začíná ostrá sezona,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

UNIVERZITNÍ DERBY

BARTH media