Miloš Holaň: Přes prohru jsme podali kvalitní výkon v tempu

09.08.2018 | Jan Hrabal

HRADEC KRÁLOVÉ — Těsnou prohru 2:3 se silným Davosem si na úvod Mountfield Cupu připsali hokejisté Pardubic. Dynamo stáhlo dvougólové manko s evropským gigantem, ve spoustě pasáží Švýcary přehrávalo, ale nakonec žlutomodrým podlehlo.

„Kluci mě mile překvapili, hráli jsme ve vysokém tempu, dostali jsme se do spousty šancí. Měnili jsme styl hry každou třetinu, hráči to zvládli, to jsem potěšený, jen nám schází trocha trpělivosti. Odehrái jsme velmi dobré utkání, myslím si, že jsme místy byli daleko lepší, ale tuto převahu jsme nepřetavili brankově. Výsledek nás netěší, ale výkon a předvedená hra ano,“ řekl po skončení utkání hlavní trenér Dynama Miloš Holaň.

V pátek má zápasový program volno, o víkendu čeká na Pardubice dvojice těžkých zápasů: v sobotu již od 14.00 hodin se Spartou Praha a o sedmadvacet hodin později první východočeské derby letošní sezony. „Jedeme dle našeho plánu. V pátek trénujeme na dvě party na ledě a v posilovně. Odpoledne máme volno a v sobotu se těšíme na další utkání,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

ČSOB Pojišťovna arena