Dynamo je #VICNEZHOKEJ

Už je tomu více než 100 let, co Dynamo Pardubice ovlivňuje dění nejen v Pardubicích, ale i v celém kraji a často i za jeho hranicemi. Není to přitom pouze hokej, co spojuje všechny, pro které je Dynamo něčím víc než jen znakem v extraligové tabulce. Dynamo je víc než hokej a při nakročení do svého druhého století si to chce a nadále bude připomínat.

Samozřejmě i nadále jsou to především vstřelené branky, získané body a brzy snad opět i vyhrané trofeje, co dělá Dynamo Dynamem v tom hlavním slova smyslu. Bez toho všeho kolem by se však jednalo pouze o nic neříkající statistiky, kterými by se vyplňovaly ročenky.

Pardubický klub ale spojuje generace, ve kterých se fandovství a oddanost klubu přenáší z jedné na druhou. A na další, dnes už možná i šestou nebo sedmou. Dynamu fandí celé rodiny a spojuje komunity. Je málo témat, o kterých si dnes může dlouho a vášnivě u jednoho stolu povídat dvacetiletý klučina, máma dvou dětí a děda v zasloužilém důchodu. Dynamo jedním z nich je.

Nově je možné fandit Dynamu nejen ve světě reálném, ale i v tom virtuálním. Po úvodním koketování s prostředím esportu vznikl v roce 2021 profesionální tým Dynamo Eclot, který nabízí všem fanouškům Dynama prožívat dramatické bitvy nejen na ledě, ale také ve světě jedniček a nul.

Fandit Dynamu, to pak znamená mít srdce na správném místě. A pomáhat druhým, kdykoliv je možnost a potřeba. Pardubický hokejový klub zaštiťuje nebo podporuje řadu charitativních a dobročinných projektů, díky kterým pomáhá jiným překonávat nepříjemné, často těžké překážky.

Pomoc pak momentálně potřebuje i naše planeta, která je důležitá nejen z důvodu, že se na ní dá hrát hokej, sport nám nejmilejší. Všichni společně musíme bojovat za její udržitelnost, aby sloužila i dalším generacím, které díky tomu budou moci fandit Dynamu.

A když myslíme všichni, tak všichni. Bez výjimky. Nejen hokej, ale veškeré dění je tu pro všechny. Nezáleží na barvě pleti, na pohlaví, na sexuální orientaci ani na ničem jiném. Všichni jsme si rovni, svět, hokej i Dynamo je tady pro všechny. I proto, že Dynamo je #VICNEZHOKEJ.

Speciální akce Dynama

Dynamo Děkuje

Od roku 2021 pardubické Dynamo během speciální akce děkuje vybraným lidem z pardubického kraje, kteří si to zaslouží. A to nejen za nejrůznější činy v uplynulém roce, ale třeba i za celoživotní přínos společnosti. Nejde přitom pouze o zástupce Integrovaného záchranného systému nebo armády, ale i o obyčejné lidi, kteří pomohli udělat především náš kraj lepším místem na zemi.

Více o posledním ročníku akce Dynamo děkuje:

Dynamo potřetí poděkovalo hrdinům a pomohlo potřebným

Uklidíme Bordel z lesa

Není nám jedno, jak okolí kolem nás vypadá. I proto jsme se rozhodli spojit s organizací Bordel z lesa, přiložit ruku k dílu a trochu pomoci životnímu prostředí.

Více o premiérovém ročníku akce Bordel z lesa:

Pojďme společně uklidit Bordel z lesa
Společně jsme uklidili bordel z lesa! Nebuďte lhostejní, uklízejte taky

Opět jsme uklidili Bordel z lesa. Jak probíhal třetí ročník?