12.2.2024

Dynamo po obratu veze z Plzně tři body

Pardubičtí hokejisté zvítězili v utkání 45. kola Tipsport extraligy v Plzni 3:1. První branku zápasu vstřelili Západočeši, dvěma góly otočil skóre Tomáš Vondráček. Pojistku přidal do prázdné branky Robert Kousal. Závěr zápasu poznamenalo zranění domácího útočníka Tima Söderlunda, jemuž přejeme hodně sil a věříme, že bude brzy v pořádku!

Tipsport extraliga, 45. kolo, pondělí 12.2.2024, Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna

1:3
0:0, 1:1, 0:2
Branky a nahrávky: 31:27 Dujsík (Schleiss; 5/5) – 36:12 Vondráček (Poulíček, Pánik; 5/5), 43:16 Vondráček (Mandát, D. Musil; 5/5), 58:36 Kousal (Radil, D. Musil; 5/5). Rozhodčí: Cabák, Stano – Hlavatý, Lederer. Diváci: 4125. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Střely na branku: 20:27 (3:10, 12:9, 5:8). Zblokované střely: 10:19. Hity: 3:5. Vhazování: 30:29. Průběh utkání: 1:0, 1:3.
Plzeň: Klouček – Malák, Zámorský, Laakso, Bučko, Kvasnička, Piskáček, Dujsík – Holešinský, Lev, Schleiss – Söderlund, Indrák, Matys – Šiler, Mertl, Rekonen – Jansa, Soukup.
Dynamo Pardubice: Will – D. Musil, Čerešňák, Dvořák, Košťálek, Houdek, Vála, Kolář – Pánik, A. Musil, Hyka – Kousal, Zohorna, Radil – Říčka, Paulovič, Rohlík – Mandát, Poulíček, Vondráček.