22.10.2015
Jan Vavřina, Jan Hrabal

Nenechte si ve čtvrtek večer ujít Derby univerzit!

HRADEC KRÁLOVÉ — Dlouho očekávaná akce je tady! Ve čtvrtek v 17.30 hodin vypukne v královéhradecké Fortuna Aréně akce Derby univerzit mezi Univerzitou Hradec Králové a Univerzitou Pardubice. Po skončení utkání, jehož patrony jsou Martin Hosták a David Pospíšil, bude následovat afterparty v malé hale, ta startuje ve 20.30 hodin.

Vloni v rámci historicky prvního derby východočeských univerzit uspěla ta královéhradecká 6:3, ta tak bude obhajovat svou výhru i zisk putovního poháru.

Celá akce začíná v 17.30 hodin ve Fortuna Aréně v Hradci Králové, jejíž brány se otevřou v 17.00. Součástí zápasu bude bohatý doprovodný program a show obdobná jako při extraligových kláních Mountfieldu HK.

Po skončení duelu se všichni jeho aktéři přesunou do malé haly na následnou afterparty pod záštitou café & music bar NãPLAVKA, na níž vystoupí mimo jiné Paulie Garand & Kenny Rough. Za Hradec Králové zahraje DJ Mattu a za Pardubice DJ Michal Pácalt.

Vstupenky jsou stále v prodeji, ve čtvrtek je bude možné zakoupit v Hradci Králové pouze na pokladnách Fortuna Arény (od 13.00 hodin do začátku zápasu). K dispozici jsou stále všechny druhy vstupenek (zápas, balíček i samotná afterparty).

www.derbyuniverzit.cz

Druh vstupenky Cena Cena pro studenty
Balíček 200 korun 150 korun
Zápas 100 korun 80 korun
Afterparty 190 korun 100 korun

Pro uplatnění studentské slevy je nutné prokázat se jakýmkoli platným studentským průkazem.