4.4.2024

Dynamo zvítězilo i ve třetím utkání a je krok od finále!

Pardubičtí hokejisté zvítězili ve třetím semifinále Play off Tipsport extraligy v Litvínově 3:2. Dynamo od začátku kontrolovalo hru a po trefách Tomáše Zohorny s Peterem Čerešňákem vedlo po první třetině o dva góly. Ve třetí části zvýšil na 3:0 Lukáš Radil. Verva následně snížila na rozdíl jednoho gólu, ale Pardubice už těsný náskok udržely. Dynamo v semifinálové sérii vede 3:0 na zápasy.

Tipsport extraliga, SF3, čtvrtek 4.4.2024, Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky

2:3
0:2, 0:0, 2:1
Branky a nahrávky: 47:08 Demel (Baránek, Abdul; 5/5), 55:48 O. Kaše (Zile, Kirk; 5/5) – 08:09 Zohorna (Kousal; 5/5), 15:23 Čerešňák (Radil, Kousal; 5/4), 46:25 Radil (Kousal, Sedlák; 5/5). Rozhodčí: Jeřábek, Mejzlík – Lhotský, Ondráček. Diváci: 5944. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Střely na branku: 15:37 (1:17, 6:14, 8:6). Zblokované střely: 17:21. Hity: 10:11. Vhazování: 24:37. Průběh utkání: 0:3, 2:3.
Litvínov: Tomek – Baránek, Demel, Zile, Jaks, Czuczman, Zeman, Šalda – Kirk, Sukeľ, Koblasa – Hlava, D. Kaše, O. Kaše – Kudrna, Jurčík, Abdul – Zygmunt, Jícha, Havelka.
Dynamo Pardubice: Will – D. Musil, Čerešňák, Dvořák, Košťálek, Vála, Hájek – Pánik, Sedlák, Hyka – Kousal, Zohorna, Radil – Paulovič, A. Musil, Kaut – Mandát, Poulíček, Vondráček.