Zeď patriotů

Město:
Telefon:
Druh patriota:   GOLD   SILVER   RED

PARDUBICE — Staň se navždy součástí historie klubu! Připravili jsme pro své fanoušky další možnost, jak dát s hrdostí najevo svou klubovou příslušnost a současně podpořit budoucnost pardubického hokeje. Jméno každého takového fanouška nebo jeho firmy bude doživotně umístěno na ZDI PATRIOTŮ v severovýchodním rohu haly. Volit přitom můžete ze tří kategorií, které se liší výší finanční podpory.

Identickou kopii štítku si můžete s hrdostí umístit doma nebo ve své kanceláři spolu s děkovným certifikátem.

Prvními patrioty se v lednu roku 2014 stali: oblíbený moderátor Pavel Cejnar (RED PATRIOT), kapitán tehdejšího A týmu Václav Kočí (SILVER PATRIOT) a generální partner klubu ČSOB Pojišťovna (GOLD PATRIOT).

Staň se PATRIOTEM a podpoř tento projekt, výtěžek bude věnován na nákup výstroje pro naše nejmenší odchovance. Více informací o klubu si můžete vyžádat na e-mailu klubpatriotu@hcdynamo.cz.

• RED – cena 1500 korun
  • SILVER – cena 5000 korun