Prodej vstupenek

Předprodej vstupenek na zápasy Tipsport extraligy začne v průběhu měsíce září po ukončení prodeje permanentních vstupenek.

Rozložení sektorů

Liga mistrů 2015

V sobotu 22. srpna a v neděli 30. srpna 2015 nastoupí hokejisté Dynama v Lize mistrů proti Davosu, respektive Färjestadu. Předprodej vstupenky na tyto zápasy, které se samozřejmě odehrají ve velké hale Tipsport areny, bude zahájen 10. srpna 2015 na pokladnách Tipsport areny a přes webovou aplikaci. Majitelé permanentek včetně play off mají vstupné na zápasy Ligy mistrů zahrnuty v ceně permanentky.

Ceny vstupenek na zápasy Ligy mistrů 2015/2016

Kategorie Cena
Sezení 100 Kč
Stání 50 Kč

Přípravný zápas

Ve čtvrtek 30. července 2015 přivítají hokejisté Dynama Pardubice doma Mladou Boleslav. Duel se uskuteční v malé hale pardubické Tipsport areny. Vstup fanouškům do haly bude umožněn vchodem od bistra z parkoviště za arénou. Vstupné na toto utkání činí 20 korun, majitelé permanentek na novou sezonu všech druhů mají vstup na toto utkání zdarma. Prodej vstupenek na zápas, které začíná v 17.30 hodin, proběhne na pokladnách Tipsport areny od 16.30 do 18.00 hodin.

Majitelé poukazů na permanentní vstupenky na novou sezonu mají vstup zdarma. Stačí se prokázat buď vlastním poukazem nebo vytisknutým potvrzením o zaplacení permanentky z e-mailu v případě nákupu permanentky přes systém ONLINE VSTUPENKY.

Ceny vstupenek na přípravný zápas s Mladou Boleslaví

Kategorie Cena