Permanentky

Prodej permanentek na novou extraligovou sezonu byl ukončen. Výdej plastových karet oproti poukazům probíhá na sekretariátu klubu od 1. do 30. září 2016.

Fanoušci, kteří si permanentní vstupenky zakoupili do 30. června 2016, obdrží jako dárek tričko z limitované edice „Jsem věrný / Jsem věrná“. Všichni příznivci dostanou minirozpis s přehledem zápasů Dynama v základní části Tipsport extraligy.

Obchodní podmínky

• Permanentka kategorie klasik opravňuje jejich držitele ke vstupu na přípravné zápasy, na domácí utkání základní části Tipsport extraligy a rezervaci místa na Česká pojišťovna play off.
  • Permanentka kategorie extra opravňuje jejich držitele ke vstupu na přípravné zápasy a na domácí utkání Ligy mistrů včetně případného play off, základní části Tipsport extraligy a dalších utkání po jejím skončení (předkolo play off, Česká pojišťovna play off, případně skupina o 11. až 14. místo a baráž o Tipsport extraligu).
  • Slevu ve výši 5 procent mohou uplatnit majitelé permanentních vstupenek ze sezony 2015/2016 při platbě na pokladnách Tipsport areny nebo přes systém ONLINE VSTUPENKY.
  • Slevu ve výši 5 procent mohou uplatnit zájemci při platbě na pokladnách Tipsport areny nebo přes systém ONLINE VSTUPENKY kartou DYNAMO.
  • Slevu ve výši 10 procent mohou uplatnit majitelé permanentních vstupenek ze sezony 2015/2016 při platbě na pokladnách Tipsport areny nebo přes systém ONLINE VSTUPENKY kartou DYNAMO.
  • Nahrání permanentek na kartu DYNAMO bude probíhat na pokladnách Tipsport areny dle otevíracích dob, a to od 1. do 30. září 2016. Pro tento úkon je třeba vlastnit plastovou permanentku pro sezonu 2016/2017, nestačí papírový poukaz.
  • Po nahrání permanentek fanoušci budou vstupovat do Tipsport areny speciálním vchodem.
  • Na jednu kartu DYNAMO lze uplatnit pouze jeden bonus ve výši 1000 korun.

Hašpl
REPON