O2 extraliga 2009/2010

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. středa 9.9.2009 Dynamo Pardubice Zlín 1:2sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0 – 0:1)
2. pátek 11.9.2009 Sparta Praha Dynamo Pardubice 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0 – 0:1)
3. neděle 13.9.2009 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 3:4sn (0:0, 1:2, 2:1 – 0:0 – 0:1)
4. úterý 15.9.2009 Liberec Dynamo Pardubice 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
5. pátek 18.9.2009 Dynamo Pardubice Litvínov 9:3 (3:2, 4:0, 2:1)
6. neděle 20.9.2009 Plzeň Dynamo Pardubice 1:2sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0 – 0:1)
8. pátek 25.9.2009 Kladno Dynamo Pardubice 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
9. neděle 27.9.2009 Dynamo Pardubice Kometa Brno 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)
10. úterý 29.9.2009 Slavia Praha Dynamo Pardubice 2:5 (2:0, 0:3, 0:2)
11. čtvrtek 1.10.2009 Dynamo Pardubice Vítkovice 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
12. neděle 4.10.2009 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
13. úterý 6.10.2009 Třinec Dynamo Pardubice 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
14. pátek 9.10.2009 Zlín Dynamo Pardubice 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
15. neděle 11.10.2009 Dynamo Pardubice Sparta Praha 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
17. neděle 18.10.2009 Dynamo Pardubice Liberec 5:4 (0:0, 3:2, 2:2)
18. úterý 20.10.2009 Litvínov Dynamo Pardubice 6:4 (1:1, 2:0, 3:3)
19. pátek 23.10.2009 Dynamo Pardubice Plzeň 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
20. neděle 25.10.2009 Č. Budějovice Dynamo Pardubice 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
16. úterý 27.10.2009 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 3:2sn (0:1, 2:1, 0:0 – 0:0 – 1:0)
21. pátek 30.10.2009 Dynamo Pardubice Kladno 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
22. neděle 1.11.2009 Kometa Brno Dynamo Pardubice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
23. pátek 13.11.2009 Dynamo Pardubice Slavia Praha 2:3p (0:1, 1:0, 1:1 – 0:1)
24. neděle 15.11.2009 Vítkovice Dynamo Pardubice 3:4sn (2:0, 1:2, 0:1 – 0:0 – 0:1)
7. úterý 17.11.2009 Dynamo Pardubice Č. Budějovice 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
25. pátek 20.11.2009 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
26. neděle 22.11.2009 Třinec Dynamo Pardubice 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
27. středa 25.11.2009 Dynamo Pardubice Zlín 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
29. neděle 29.11.2009 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
28. úterý 1.12.2009 Sparta Praha Dynamo Pardubice 2:3sn (1:0, 0:0, 1:2 – 0:0 – 0:1)
30. čtvrtek 3.12.2009 Liberec Dynamo Pardubice 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
31. neděle 6.12.2009 Dynamo Pardubice Litvínov 3:4 (1:0, 0:3, 2:1)
32. pátek 11.12.2009 Plzeň Dynamo Pardubice 3:2p (1:0, 0:2, 1:0 – 1:0)
33. neděle 13.12.2009 Dynamo Pardubice Č. Budějovice 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
34. středa 23.12.2009 Kladno Dynamo Pardubice 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
35. neděle 27.12.2009 Dynamo Pardubice Kometa Brno 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
36. úterý 29.12.2009 Slavia Praha Dynamo Pardubice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
37. neděle 3.1.2010 Dynamo Pardubice Vítkovice 10:3 (3:1, 5:1, 2:1)
38. pátek 8.1.2010 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
39. neděle 10.1.2010 Dynamo Pardubice Třinec 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)
40. pátek 15.1.2010 Zlín Dynamo Pardubice 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
41. neděle 17.1.2010 Dynamo Pardubice Sparta Praha 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
42. úterý 19.1.2010 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 3:2sn (0:0, 2:2, 0:0 – 0:0 – 1:0)
43. pátek 22.1.2010 Dynamo Pardubice Liberec 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
44. neděle 24.1.2010 Litvínov Dynamo Pardubice 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
45. pátek 29.1.2010 Dynamo Pardubice Plzeň 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
46. neděle 31.1.2010 Č. Budějovice Dynamo Pardubice 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
47. úterý 2.2.2010 Dynamo Pardubice Kladno 6:2 (0:1, 1:0, 5:1)
48. pátek 5.2.2010 Kometa Brno Dynamo Pardubice 2:1sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0 – 1:0)
49. neděle 7.2.2010 Dynamo Pardubice Slavia Praha 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)
50. úterý 9.2.2010 Vítkovice Dynamo Pardubice 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
51. středa 3.3.2010 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
52. pátek 5.3.2010 Dynamo Pardubice Třinec 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
ČF1 úterý 16.3.2010 Dynamo Pardubice Třinec 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
ČF2 středa 17.3.2010 Dynamo Pardubice Třinec 5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
ČF3 sobota 20.3.2010 Třinec Dynamo Pardubice 4:5p (1:1, 2:2, 1:1 – 0:1)
ČF4 neděle 21.3.2010 Třinec Dynamo Pardubice 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
ČF5 středa 24.3.2010 Dynamo Pardubice Třinec 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
SF1 sobota 3.4.2010 Dynamo Pardubice Liberec 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
SF2 neděle 4.4.2010 Dynamo Pardubice Liberec 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
SF3 středa 7.4.2010 Liberec Dynamo Pardubice 3:4p (0:1, 2:2, 1:0 – 0:1)
SF4 čtvrtek 8.4.2010 Liberec Dynamo Pardubice 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
F1 sobota 17.4.2010 Dynamo Pardubice Vítkovice 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
F2 neděle 18.4.2010 Dynamo Pardubice Vítkovice 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
F3 středa 21.4.2010 Vítkovice Dynamo Pardubice 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
F4 čtvrtek 22.4.2010 Vítkovice Dynamo Pardubice 2:3p (0:1, 1:0, 1:1 – 0:1)
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Hašpl
REPON
Pekařství Frydrych
Alukov
Střída Sport
Reklamní banner
 
Eshop firmy Hašpl a.s.
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Motocentrum BARTH
AutoIN

Nabídka pro vás

Chcete být vidět?

Banner sponzoři

Partner mládežnického hokeje

Edera
SportObchod