F4, pátek 13.3.1987
Dukla Jihlava

Branky: 18. Dolana, 39. Válek, 41. Žák – 16. Kopecký, 17. Jiroutek. Rozhodčí: Jirka – Tatíček, Furmánek. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 7500. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Dukla Jihlava: Bříza – Ščerban, Benák, Čajka, Řezníček, Kadlec, Kolek – Caldr, Svozil, Micka – Válek, Žák, Lubina – Dolana, Kučera, Vlk – Kašťák, Polcar, Konopčík.
Dynamo Pardubice: Hašek – Marek, Mečiar, Seidl, Prajsler, Brázda, Levinský, Střída, Hrubeš – Janecký, Kovařík, Šejba – Slavík, Jiroutek, Dinis – Musil, Čech, Vršanský – Kopecký, Herold, Bažant.

Jaroslav Holík (ASD Dukla Jihlava): „Na naše hráče jakoby zapůsobila kritika… S mimořádným úsilím dokázali zvrátit vývoj zápasu. Po první třetině se výrazně zlepšil výkon našich útočníků, neztráceli už tak lehce puky a tím se zvedla také hra obránců. Podržel nás několikrát brankář Bříza.“

Karel Franěk (TJ Tesla Pardubice): „Jako jsme my vyhráli šťastně v Pardubicích, zvítězila Dukla dnes. Rozhodlo o tom především nasazení hráčů v situacích předcházejících brankám.“

Vzájemné zápasy 1986/1987
19.10.86 Dukla Jihlava – Dynamo Pardubice 4:1