F3, úterý 10.3.1987

Dukla Jihlava

Branka: 48. Kovařík. Rozhodčí: Šubrt – Tatíček, Furmánek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 8000. Průběh utkání: 1:0.
Dynamo Pardubice: Hašek – Marek, Mečiar, Seidl, Prajsler, Brázda, Levinský, Střída, Hrubeš – Janecký, Kovařík, Šejba – Slavík, Jiroutek, Dinis – Musil, Čech, Vršanský – Kopecký, Herold, Bažant.
Dukla Jihlava: Bříza – Ščerban, Benák, Čajka, Řezníček, Kadlec, Kolek – Hrbatý, Svozil, Caldr – Válek, Žák, Lubina – Dolana, Kučera, Vlk – Kašťák, Polcar, Konopčík.

Karel Franěk (TJ Tesla Pardubice): „Domácí prostředí nás nutilo zápas vyhrát, chtěli jsme se vyvarovat chyb v obraně a rychle přecházet do protiútoků. Záměry, které jsme měli, hráči splnili. Ironií však je, že nakonec rozhodla náhoda – tečovaná střela z dálky.“

Jaroslav Holík (ASD Dukla Jihlava): „Štěstí se přiklonilo na stranu Pardubických po naší hrubé chybě, kdy dva nejchytřejší v mužstvu špatně vystřídali. Myslím, že náš celek hrál lépe v prvních dvou třetinách než v poslední, kdy si domácí v závěru vytvořili značnou převahu.“

Vzájemné zápasy 1986/1987
19.10.86 Dukla Jihlava – Dynamo Pardubice 4:1