Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8556 odpovědí v této kategorii celkem.

18.2.2017, 06:00

Dobrý den,

Musí se tisknout vstupenky, které jsem zakoupil online? Nebo je stačí mít pouze v mobilu?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši podporu a za zájem o Dynamo. Vstupenky, pokud máte kvalitní týmem s dobře svítícím displejem, není nutné tisknout. Čtečky v Tipsport areně čárové kódy zobrazené na displeji rozpoznají.
17.2.2017, 15:33

Dobrý den,
nemůže klub podat dovolání k řediteli extraligy ohledně zákroku na Petra Čáslavu?
Myslím si, že to lze. když srovnáte zákroky Berana a Fleminga a jejich potrestání, tak to musí být snad jasné.
Určitě tam nějaké páky jsou a už vůči Petrovi by to chtělo řešit až do konce.
Díky a s pozdravem Michal Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den, HC Dynamo Pardubice nebylo účastníkem disciplinárního řízení, odvolávat se proti rozhodnutí předsedy disciplinární komise nebude.
17.2.2017, 14:47

Tak jinak, co nyní víme o stavu Časyho a můžeme prozradit? Opravdu bych byl rád aspoň za pár slov..snad toho tolik nechci..

Odpověď:
Dobrý den, podle zpráv z pátečního odpoledne nehrozí Petrovi krvácení do mozku, jsou mu stále podávané léky proti bolesti, trpí silnými bolestmi hlavy.
17.2.2017, 13:06

Dobrý den,
musím zopakovat část mého dotazu, protože to nebylo odpovězeno.
Bude ten diskuzní kotel za účasti pana primátora?
Díky za odpověď a s pozdravem Michal Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den, kancelář primátora má z naší strany prosbu o účast na příštím diskuzním setkání s fanoušky. Vše závisí na časových možnostech a vytíženosti pana primátora.
17.2.2017, 12:13

Dobrý den, můžu se ještě zeptat, zda již můžou lékaři vyloučit krvácení do mozku a možné trvalé následky? Hokej jde ted stranou, hlavně aby Časy neměl nějaké následky, jsem z toho mála co zatím vim o jeho zdravotním stavu velmi nervózní, děkuji za odpověď.

Radek
17.2.2017, 11:17

Dobrý den neuvažují si Pardubice stáhnout Honzu Zdráhal když je teď Petr mimo

Odpověď:
Dobrý den, Dynamo Pardubice o tomto kroku v tuto chvíli neuvažuje.
Václav
17.2.2017, 11:16

Dobrý den,

je možnou použít na platbu vstupného, či permanentní vstupenky unišek?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, toto bohužel není možné.
Radek
16.2.2017, 20:35

Dobrý den,
na Vašem facebookovém profilu jsem četl, že odsuzujete hrubý faul Bretta Flemminga na Petra Čáslavu. Ale poté, co předseda DK pan Holý zastavil řízení proti Flemmingovi, jste vlastně napsali, že s jeho rozhodnutím souhlasíte neb se nebudete proti rozhodnutí odvolávat.

Mohl bych vědět proč, nějak mi to nedává smysl. Několik našich hráčů bylo v této sezoně potrestáno tresty na několik zápasů za menší prohřešky, proto si myslím, že by Brett Flemming měl být potrestán také nebo snad těch několik ošklivých zranění si Petr přivodil sám??

Předem děkuji za odpověď!

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nepotrestání Bretta Flemminga není rozhodnutím Disciplinární komise ČSLH, ale předsedy disciplinární komise. Možná slovíčkaříme, ale je v tom rozdíl. Šetření daného momentu vzniklo na základě bodu 11.1. Herního řádu Tipsport extraligy, který hovoří o tom, že dané šetření se automaticky zahajuje v případě, kdy některý hráč obdrží trest do konce utkání, což se stalo. Dynamo neiniciovalo toto šetření, ba podle bodu 11.2. na to nemá právo. Dynamo tedy není účastníkem tohoto posuzování, tudíž se proti jeho výsledku nemůže odvolat.
16.2.2017, 19:06

Dobrý den,
mám pár dotazů. První je o včerejším zákroku na Petra Čáslavu. Srovnával jsem vícero zákroků a to co vyřkla disciplinárka mi nějak nejde do hlavy. Vezmu to postupně. První zákrok na Vláďu Sobotku od hráče Třince ihned po odehrání kotouče, hráč v zorném poli, klasický strom, výsledek, Sobotka otřes mozku a hráč Třince 5 zápasů stop, další zákrok Petra Čáslavy na Martina Straku v držení kotouče, sám Straka přiznal, že šlo o čistý zákrok, výsledek 3 zápasy stop pro Petra. Další z letoška zákrok Matěje Berana na Růžičku. Nic se nestalo a 3 zápasy stop pro Matěje. Jak bude klub reagovat, odvolá se? Těch náhod okolo Růžičky je nějak moc. vyhodnotil si toto klub?Souhlasíte se mnou?
Další dotaz, bude ten diskuzní kotel s účastí pana primátora? Měl bych pár otázek a obávám se, že tady se plnohodnotných odpovědí nedočkám.
Dále, dají se někde stáhnout videa pouštěná před zápasy o historii hokeje v Pardubicích a o titulech?
Měl bych to jako dárek pro otce k narozeninám.
Děkuji Vám za plnohodnotné odpovědi a s pozdravem Michal Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den, našemu klubu nepřísluší hodnotit verdikty předsedy Disciplinární komise ČSLH v ostatních případech. S tímto konkrétním verdiktem nesouhlasíme, generální manažer Dušan Salfický jej komentoval prostřednictvím tiskové zprávy. Více se k tomuto momentu vracet nechceme. Videa zveřejníme po skončení sezony, kdyžtak napište e-mail na jan.hrabal@hcdynamo.cz.
16.2.2017, 17:58

Budeme se odvolávat proti rozhodnutí DK(mastnýho brambůrka) po zákroku na Petra Čáslavu, přece není možné aby si letos s námi takhle vytírali prdel. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, Vámi zmiňovanou situaci řešil předseda komise Karel Holý s panelem svých spolupracovníků, nikoliv celá Disciplinární komise ČSLH. Proti tomuto rozhodnutí se klub odvolávat nebude, přestože s ním nesouhlasí, jak uvedl v tiskové zprávě.
Další stránky
123456>>