Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8864 odpovědí v této kategorii celkem.

Peter
8.8.2017, 14:49

Dobrý den,

v návaznosti na Vaše vyjádření:

”Dobrý den, máme v plánu, že po Mountfield Cupu zveřejníme detaily dalších kroků tvorby kádru pro novou sezonu.”

se ptám a asi ne jen já:

Je dva dny po MFC, k jakým změnám dojde?

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, s každým hráčem má vedení klubu osobní rozhovory v tomto týdnu, aby vše probrali. Po nich seznámí s chystanými závěry veřejnost. Dovolujeme si požádat fanoušky o pochopení, ale jako první chceme naše kroky oznámit hráčům na vzájemných jednáních.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
7.8.2017, 21:28

Dobrý den,
Jak můžete nechávat fanoušky ve falešné jistotě a v klidu podepisovat smlouvy! Třetina vašich dluhů nesplacena a Hrozí bankrot! Jděte se vycpat! Budete hrát extraligu a informovat fanoušky Děkuji za odpověď

Zdroj: česká televize.

Odpověď:
Dobrý den, hokejový klub Dynamo Pardubice je otevřenou společností, která o svých krocích detailně informuje. Výstup z jednání valné hromady společnosti v úterý 8. srpna 2017 naleznete na hlavní stránce webu.
7.8.2017, 11:41

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat od kdy pujdou do prodeje vstupenky na jednotlive zapasy, kdy budou znamy ceny pro zakoupeni a zda pokročilo někam jednání o tom, že bude možné si online vybírat z celé haly volných vstupenek a ne jenom z vybrané hrstky (myslím si, že tím by se dosáhlo větší návštěvnosti).

Předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, vstupenky na jednotlivá utkání zamíří do prodeje začátkem září. Ceny zveřejníme do konce srpna. Hokejový klub Dynamo Pardubice intenzivně spolupracuje s Rozvojovým fondem Pardubice a společností DEEP VISION o upgradu systému, který by umožnil prodávat všechny vstupenky online.
Tyler Redenbach
4.8.2017, 21:38

Dobrý den,

je 4.8. a tak se ptám, kde je ten ten slibovaný první elitní centr? Při vší ústě k našim mladým centrům(Tomášek, Poulíček), tak zkušeného elitního centra potřebujeme. Hráči z Try-outu nás nevytrhnou, nehledně o tom, že Litevec by byl asi spíš na marodce, než na leďě a ostatní jsou tak do 4té lajny.

Doufám, že to vnímá i vedení, jinak to bude zase průser.

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu stále jedná o nových akvizicích do svých řad. Jakmile dojde k dohodě, tedy k podpisu smlouvy, budeme ihned informovat.
4.8.2017, 19:21

Dobrý den, jednáte nebo je zájem o volné hráče typu Hrabal, Gernát, Barinka nebo Kreps? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu jedná o možných nových hráčích, ale jejich jména nechce zveřejnit, dokud nedojde k případnému podpisu smlouvy.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
3.8.2017, 11:08

Budete přecházet na ten nový web Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, nový web pro nás programuje společnost eSports.cz. Věříme, že Vás nová podoba potěší, můžeme prozradit, že proměna webu bude výrazná a bude plně responzivní.
Roman
2.8.2017, 13:23

Dobrý den chtěl bych se zeptat proč ve fanshopu není možné sehnat fotky nebo plakáty hráčů Dynama,na můj dotaz mi bylo řečeno že to klub neumožní!!! Jsou jen k dostání oficiální kartičky ale o ty nemám zájem. Vaše podpisové karty se kromě autogramiády sehnat taktéž nedají a abych jezdil na autogramiádu dvou hráčů několik desítek km tam a zpět se prostě nevyplatí. Přestali jste dělat ročenky z ekonomických důvodů pochopím ale fotky hráčů jsou korunové položky to opravdu nechápu. Asi si těžko vzpomenete kdy za minulého režimu u stolku při vstupu do haly se takové fotky dali pořídit (J.Šejba, O.Janecký, D.Hašek aj.)proč proboha je u nás se vším takový problém a nejsem sám když to tu čtu kdo by o to měl zájem ale fanoušci jsou pro Vás vším co!!! Ale jen když kupují pernamentky a vstupenky ach jo neuvažujete pořádat třeba po každém domácím utkání autogramiádu jedno či dvou hráčů mějte se a dík za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz a za zájem o Dynamo. Máme v plánu prodávat hráčské pohledy ve fanshopu v Atrium Paláci Pardubice.
1.8.2017, 21:15

Dobry den,

můžete podávat informaci kdo opustil kemp?

Děkuji

Pavel
1.8.2017, 12:36

Dobrý den, co Vondrka bude osloven našim klubem?

Odpověď:
Dobrý den, generální manažer klubu již kontaktoval agenta Michala Vondrky, aby zjistil případné možnosti vzájemné spolupráce.
Monika Babišová
1.8.2017, 08:57

Dobrý den,

neuvažujete o Vondrkovi, který končí v Chomutově?

Děkuji

Další stránky