Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:
E-mail:
 

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8666 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal
26.4.2017, 14:22
 
Dobrý den, planujete prodloužit smlouvu s Honzou Zdráhalem? nebo je možnost, že půjde do Jihlavy?

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu skládá nový tým z více adeptů, mezi nimi je i Jan Zdráhal. Jednání probíhají. Určitě budeme informovat o výsledcích, jakmile dojde k podpisům smluv s hráči.
Jan
25.4.2017, 14:10
 
Dobrý den, mám tip na bojovou melodii/song před nástupem našich hráčů na led pro příští sezonu. Tuto melodii jsem slyšel v baráži v Karlových Varech a umím si jí představit příští rok u nás, když Vary sestoupili..V naší hale s tím ozvučením by to znělo super!

odkaz zde - https://www.youtube.com/watch?v=XYhc_xqJq_4

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu a za tip.
Honza
25.4.2017, 09:33
 
Zdravím, budou se vědět soupisky před sobotou ?

Odpověď:
Dobrý den, soupisky na utkání fanoušků s týmem veteránů a hráčů A mužstva budeme znát až v den utkání.
24.4.2017, 22:28
 
Odmalička fandím Dynamu. Byl jsem v rodině jediný, navíc na severní Moravě často za svou hokejovou víru popotahovaný spolužáky. A fandím Pardubicím dodnes - kdykoli přijedu z USA na návštěvu a mám trochu času, zajdu na zápas. Před baráží se ve mně cosi vzbouřilo a objednal jsem si ve prospěch Dynama službu proslulé šamanky. Úkol zněl jasně : tým Martince, Oty Janeckého a Dominátora NEMUŽE sestoupit z Extraligy ! A taky že ne ! Mám obrovskou radost a byly to pro mě strasné nervy. Jen teď musím šamance dodat odměnu- čtyři kozy !! Ale už na tom s radostí pracuju !!
Zdravím z USA,
Miro Hosek
President-CEO
www.afpllc.com

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme velice za Váš příspěvek a přání, velmi si jej vážíme. Přejeme Vám vše dobré a pokud přiletíte do České republiky, rádi Vás uvidíme v Tipsport areně.
Karel
24.4.2017, 21:46
 
Dobry den, velka gratulace k udrzeni mezi elitou. Chtel bych se zeptat, jak pro zatim hodnotite spolupraci s Kolinem? Uz se vi, zda budete ve spolupraci pokracovat? Jak hodnotite kvalitu 2. ligy vzhledem k tomu, ze hraci sirsiho kadru se v Koline celkem zapotili (ani ve druhe lize nevynikali jako uplne top stars, coz asi mnoho lidi neocekavalo - teda az na Panu, ktery tam podle statistik predvedl solidni vykony)?

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za gratulaci a podporu. Dynamo i Kolín budou nadále spolupracovat. Zda dojde k úpravě rozsahu tohoto partnerství, které pardubický klub považuje za prospěšné, je na jednáních v příštích týdnech a měsících.
Jager
24.4.2017, 15:49
 
Dobrý den. Jaký hráči od nás odcházejí a kam. Jaké přijdou za ně náhrady.(už jisté ,se smlouvou)

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz, který chápeme. Do začátku května stejně jako ostatní kluby se nebudeme ke změnám v kádru vyjadřovat. Děkujeme za pochopení.
Jan
24.4.2017, 14:15
 
Dobrý den, GRATULUJU k udržení ELH i když to byly strašné nervy ale podařilo se.

Chtěl jsem se zeptat zda klub jedná s ČSOB Pojišťovnou jako s možným generálním sponzorem/partnerem na příští rok??

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za přání i podporu. ČSOB Pojišťovna zůstává nejhlavnějším partnerem klubu i pro příští sezonu – běží víceletá smlouva s touto společností, které děkujeme za podporu.
24.4.2017, 13:48
 
Celému realizačním kolektivu a hlavně hráčům chci poděkovat ,že zachránili extraligu pro Pardubice.Doufám,že v době kdy bude začínat nový ročník už budu opět moci být na stadionu.Zatím to vypadá velmi dobře.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za milý vzkaz, vážíme si jej. Těšíme se nejen na Vás v září na prahu 68. sezony v nejvyšší soutěži!
Martin
23.4.2017, 23:25
 
Dobrý den musím pogratulovat k držení extraligy Myslím si že to bylo jen tak tak ale chci se zeptat udržíte Davida Tomáška i na dalsi další sezónu

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za vzkaz a přání. David Tomášek má uzavřenou smlouvu s Dynamem i na příští sezonu.
23.4.2017, 21:35
 
Vážení, musím přiznat, že nesleduji náš web každý týden, ale stávající podoba je hrozná. Nevím jestli jsem na slevomatu nebo někde v annonci. Chápu, že je zapotřebí prostoru pro sponzory, ale ať otevřu úvodní stránku kteréhokoliv extraligového klubu, nikde / až na Jihlavu / není tak odporná reklama, jako u nás. Zachovejme si trochu hrdosti prosím.

Díky

Petr

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsme klub, který se opírá o podporu stovek partnerů a jsme jim vděčni za jakýkoliv sponzorský příspěvek. Každý partner si zaslouží formu prezentace dle výše plnění a my jsme naopak rádi, pokud máme web takto "přeplácaný". Zamyslíme se nad rozložením hlavní stránky, aby reklamy byly vkusné. Hrdost si zachováváme, ale musíme zajistit ekonomickou stabilitu organizace. Jsme klubem, který platí vysoký nájem za využívání Tipsport areny a není dotován několika desítkami milionů korun z městského rozpočtu.
Další stránky
123456>>
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Hašpl
REPON
Pekařství Frydrych
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
 
Eshop firmy Hašpl a.s.
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři