Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:
E-mail:
 

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8864 odpovědí v této kategorii celkem.

Peter
8.8.2017, 14:49
 
Dobrý den,

v návaznosti na Vaše vyjádření:

”Dobrý den, máme v plánu, že po Mountfield Cupu zveřejníme detaily dalších kroků tvorby kádru pro novou sezonu.”

se ptám a asi ne jen já:

Je dva dny po MFC, k jakým změnám dojde?

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, s každým hráčem má vedení klubu osobní rozhovory v tomto týdnu, aby vše probrali. Po nich seznámí s chystanými závěry veřejnost. Dovolujeme si požádat fanoušky o pochopení, ale jako první chceme naše kroky oznámit hráčům na vzájemných jednáních.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
7.8.2017, 21:28
 
Dobrý den,
Jak můžete nechávat fanoušky ve falešné jistotě a v klidu podepisovat smlouvy! Třetina vašich dluhů nesplacena a Hrozí bankrot! Jděte se vycpat! Budete hrát extraligu a informovat fanoušky Děkuji za odpověď

Zdroj: česká televize.

Odpověď:
Dobrý den, hokejový klub Dynamo Pardubice je otevřenou společností, která o svých krocích detailně informuje. Výstup z jednání valné hromady společnosti v úterý 8. srpna 2017 naleznete na hlavní stránce webu.
7.8.2017, 11:41
 
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat od kdy pujdou do prodeje vstupenky na jednotlive zapasy, kdy budou znamy ceny pro zakoupeni a zda pokročilo někam jednání o tom, že bude možné si online vybírat z celé haly volných vstupenek a ne jenom z vybrané hrstky (myslím si, že tím by se dosáhlo větší návštěvnosti).

Předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, vstupenky na jednotlivá utkání zamíří do prodeje začátkem září. Ceny zveřejníme do konce srpna. Hokejový klub Dynamo Pardubice intenzivně spolupracuje s Rozvojovým fondem Pardubice a společností DEEP VISION o upgradu systému, který by umožnil prodávat všechny vstupenky online.
Tyler Redenbach
4.8.2017, 21:38
 
Dobrý den,

je 4.8. a tak se ptám, kde je ten ten slibovaný první elitní centr? Při vší ústě k našim mladým centrům(Tomášek, Poulíček), tak zkušeného elitního centra potřebujeme. Hráči z Try-outu nás nevytrhnou, nehledně o tom, že Litevec by byl asi spíš na marodce, než na leďě a ostatní jsou tak do 4té lajny.

Doufám, že to vnímá i vedení, jinak to bude zase průser.

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu stále jedná o nových akvizicích do svých řad. Jakmile dojde k dohodě, tedy k podpisu smlouvy, budeme ihned informovat.
4.8.2017, 19:21
 
Dobrý den, jednáte nebo je zájem o volné hráče typu Hrabal, Gernát, Barinka nebo Kreps? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu jedná o možných nových hráčích, ale jejich jména nechce zveřejnit, dokud nedojde k případnému podpisu smlouvy.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
3.8.2017, 11:08
 
Budete přecházet na ten nový web Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, nový web pro nás programuje společnost eSports.cz. Věříme, že Vás nová podoba potěší, můžeme prozradit, že proměna webu bude výrazná a bude plně responzivní.
Roman
2.8.2017, 13:23
 
Dobrý den chtěl bych se zeptat proč ve fanshopu není možné sehnat fotky nebo plakáty hráčů Dynama,na můj dotaz mi bylo řečeno že to klub neumožní!!! Jsou jen k dostání oficiální kartičky ale o ty nemám zájem. Vaše podpisové karty se kromě autogramiády sehnat taktéž nedají a abych jezdil na autogramiádu dvou hráčů několik desítek km tam a zpět se prostě nevyplatí. Přestali jste dělat ročenky z ekonomických důvodů pochopím ale fotky hráčů jsou korunové položky to opravdu nechápu. Asi si těžko vzpomenete kdy za minulého režimu u stolku při vstupu do haly se takové fotky dali pořídit (J.Šejba, O.Janecký, D.Hašek aj.)proč proboha je u nás se vším takový problém a nejsem sám když to tu čtu kdo by o to měl zájem ale fanoušci jsou pro Vás vším co!!! Ale jen když kupují pernamentky a vstupenky ach jo neuvažujete pořádat třeba po každém domácím utkání autogramiádu jedno či dvou hráčů mějte se a dík za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz a za zájem o Dynamo. Máme v plánu prodávat hráčské pohledy ve fanshopu v Atrium Paláci Pardubice.
1.8.2017, 21:15
 
Dobry den,

můžete podávat informaci kdo opustil kemp?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, máme v plánu, že po Mountfield Cupu zveřejníme detaily dalších kroků tvorby kádru pro novou sezonu.
Pavel
1.8.2017, 12:36
 
Dobrý den, co Vondrka bude osloven našim klubem?

Odpověď:
Dobrý den, generální manažer klubu již kontaktoval agenta Michala Vondrky, aby zjistil případné možnosti vzájemné spolupráce.
Monika Babišová
1.8.2017, 08:57
 
Dobrý den,

neuvažujete o Vondrkovi, který končí v Chomutově?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, generální manažer klubu již kontaktoval agenta Michala Vondrky, aby zjistil případné možnosti vzájemné spolupráce.
Další stránky
123456>>
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři