Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:
E-mail:
 

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9131 odpovědí v této kategorii celkem.

Markéta markova (markcaj@seznam.cz)
17.3.2018, 11:29
 
Dobrý den,včera večer t.j. 16.3. jsem si koupila online vstupenky na dnešní zápas.platba kartou byla provedena ,ale do emailu mi nic nepřišlo.to si musím vstupenky vyzvednout na pokladně?díky za info a doufám že dnes nebudeme chybět...markova

Odpověď:
Dobrý den, vstupenky se na pokladně nevyzvedávají. Pokud Vám do e-mailu nepřišly, kontaktujte nás, prosíme, na info@hcdynamo.cz.
Bohumil
13.3.2018, 08:45
 
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat proč nefunguje možnost dobít si permanentku. Ve všech článcích tuto možnost nabízíte, ale ve skutečnosti to nejde. podaří se Vám tuto možnost rozchodit na případný 6 zápas. V minulosti s tím nebyl problém. Děkuji Vám za brzkou odpověď

Hezký den Bohumil

Odpověď:
Dobrý den, jak jsme informovali v několika článcích na klubovém webu i na sociálních sítích, tato možnost fungovala do pondělí 12. března 2018 do 18.00 hodin, poté jsme postoupili uvolněné vstupenky do volného prodeje.
10.3.2018, 19:05
 
Dobrý den,mněl bych takový nápad,jak podpořit hráče.Nvím jestly ste to nezrealizovali nebo nezamítly.Jde o to dát klukům do kabyny monytor a povštět jim vzkazi z facebooku,myslím že některí vzkazi by je mohli podpořit podpora je důležitá,taky sy uvjedomí jak jim vjeříme a z 80 procent to hrajov pro nás,sme 6 hráč.
S pozdravem BRYCH JOSEF
PS.At se vám daří plaj off

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za námět. Hráči mají v kabině monitory, sociální sítě si nejvíce prohlížejí na mobilních telefonech.
9.3.2018, 10:38
 
Dobrý den.Gratuluji k postupu do play off.Chtěl bych se jenom zeptat v kolik hodin asi v pondělí odjíždějí hokejisté z nádraží.Děkuji za odpověd váš věrný fanoušek již 35 let.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za blahopřání. Hráči přijedou na nádraží autobusem tak, aby s rezervou stihli odjezd vlaku IC 509 ve 14.35 hodin. Pokud chcete přijít hráčům popřát hodně štěstí, budeme rádi.
Roman
8.3.2018, 18:51
 
Chtěl jsem se zeptat proč již třetí sezonu je zakrytý velký nápis v areně dříve tam bylo HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE proč se tam neudělá nový název klubu děkuji za odpověď Roman

Odpověď:
Dobrý den, tuto reklamní plochu nevyužívá generální partner ČSOB Pojišťovna, Dynamo ji eviduje jako součást nové reklamní nabídky, proto neuvažuje o jejím jiném využití.
Filip
8.3.2018, 12:30
 
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdo stanovil cenu vstupenek na České hokejové hry při těchto cenách a televizní konkurenci bude hala bohužel poloprázdná mějte se Filip

Odpověď:
Dobrý den, cenotvorbu vstupenek na Carlson Hockey Games je zcela mimo hokejový klub, Dynamo není pořadatelem akce. Ceny vstupenek určila marketingová agentura BPA. Věříme, že pozitivně vnímáte nastavené ceny na čtvrtfinále Generali play off a přijdete Dynamo podpořit.
Laszlo Molnar (silverfox966@gmail.com)
7.3.2018, 14:18
 
Hello, I would like to buy four tickets for the Pardubice play off for the 17th of March.
How can I do that?
Thank you.
Regards,
Laszlo

Odpověď:
Hello Laszlo, the best way is via website www.hcdynamo.cz/vstupenky, you can use Google translator that can help you with buying tickets. If you have any questions please do not hesitate to contact us: info@hcdynamo.cz.
Roman
7.3.2018, 12:56
 
Dobry den, gratuluji k PLAY OFF. chci se zeptat, budou k dispozici nejake tapety, temata na mobilni telefon? Bude take ten novy web, ktery uz celkem hodne dlouho slibujete? Dekuji za odpovedi Roman

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme ke gratulaci, předáváme ji hráčům do kabiny. Nové věci, jak píšete, připravujeme.
Michal
7.3.2018, 11:38
 
Dobrý den,
kdy přibližně se bude vědět kdo z hráčů u nás podepsal smlouvu nebo ne?

Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, během play off nebudeme tyto informace zveřejňovat. Děkujeme Vám za pochopení.
Jan
7.3.2018, 10:10
 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli zase dáte vědět dopředu o zahájení prodeje na případný šestý zápas, tak jak jste to udělali teď na 3 a 4, tentokrát bych si musel dát větší pozor a nakupovat hned v 9:00, protože v 9:10 jsem už tři místa vedle sebe nenašel(vyjma rohů) děkuji.;-)

Odpověď:
Dobrý den, v okamžiku, kdy bude rozhodnuto o tom, že se uskuteční šesté utkání, tak poté spustíme prodej vstupenek. Případný šestý duel by se hrál v pátek 23. března 2018 od 18.00 hodin, nebo od 18.20 hodin v případě televizního utkání.
Další stránky
123456>>
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři