Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:
E-mail:
 

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9040 odpovědí v této kategorii celkem.

9.12.2017, 11:30
 
Diky za odpoved k Langhamerovi. uz vedeni Kometa oslovila?a jak bude vedeni postupovat?doufam,ze tam pujde pouze na hostovani...

Odpověď:
Dobrý den, pokud Kometa osloví Dynamo s tím, že chce získat Marka Langhamera na přestup a zaplatí tabulkové odstupné, pardubický klub nemá žádnou možnost tento případný transfer zastavit. V tuto chvíli Brno nijak Pardubice v této záležitosti neoslovilo.
9.12.2017, 08:29
 
Dobry den,gratuluji k dalsi dulezite vyhre. A mam jeden dotaz. Podle zamorskych medii se do Evropy,konkretne do Komety,vraci golman Jakub Langhamer. Pokud se nemylim,tak je to pardubicky odchovanec a predpokladam,ze tabulky na neho vlastni Dynamo. Jakym zpusobem to budete resit,prodejem tabulek nebo se jedna pouze o hostovacku a prava zustavaji Dynamu?byla by velka chyba prijit o dalsiho talentovaneho golmana.

Odpověď:
Dobrý den, klub zaznamenal informaci o tom, že by se Marek Langhamer měl vrátit do Evropy. Dynamo na něj vlastní hráčská práva. Pokud by jeho dalším působištěm měl být extraligový klub, tak ten se musí s naším domluvit na podmínkách hostování nebo uhradit tabulkové odstupné v případě přestupu.
Karlos
8.12.2017, 10:48
 
Dobrý den, neuvažuje klub angažovat dalšího centra? Když je zraněný Tomášek a nyní to vypadá i na Rosťu, tak nemá kdo na centru hrát. Dušek a ani Bojko na to prostě kvalitativně nemají...Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu nadále monitoruje situaci na hráčském trhu, v tuto chvíli ale akutně neuvažuje o angažování středního útočníka.
Lukáš Kabela (lukaskabela@seznam.cz)
6.12.2017, 17:40
 
Dobrý den musím 6letému dítěti kupovat vstupenku nebo si ho můžu vzít na klín

Odpověď:
Dobrý den, již jsme odpovídali e-mailem. Vstupné zdarma platí pro dítě do výšky 120 cm bez nároku na vlastní sedadlo.
Karel
5.12.2017, 07:02
 
Dobrý den,

kde je nový návštěvní řád Arény? Na webu je stále verze z roku 2001. Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, na webu je stávající návštěvní řád. Jeho případná aktualizace je na Rozvojovém fondu Pardubice, a.s.
Tomáš Kreuzmann
4.12.2017, 19:12
 
Dobrý den,
vrátí se do klubu po Ondřeji Šebkovi i Pavel Rohlík?

Odpověď:
Dobrý den, Pavel Rohlík v klubu nepracuje.
Jirka
4.12.2017, 12:09
 
Dobrý den pane Hrabale,

žasnu nad vaším uměním ”neodpovědět” či odpovědět zcela jinak na položenou otázku. Buď tyto otázky nečtete anebo nechápete, na co se tazatel ptá.
Např. tazatel se ptá, jak je možné, že fanoušci stáli na schodech, což je z požárních důvodů nepřípustné a tito fanoušci měli být okamžitě vykázáni. Vy mu však odpovíte, že jim nemůžete zakázat aby stáli na místech sezení...a takových odpovědí je tu spousta.
A jinak, jak to vypadá s novými stránkami které slibujete už tak dva roky? Odpovím si sám, pracujeme na nich, jsou v testování. Tak se snad toho jednou dožiju. A očekávám Vaši odpověď v řádu dnů a né týdnů, když tedy odpovídáte několikrát týdne.

Odpověď:
Dobrý den, pořadatelskou službu zajišťuje Rozvojový fond Pardubice a.s., klub ji na zmíněné derby z vlastních zdrojů posílil pracovníky bezpečnostní agentury. Stání na schodech není dovoleno. Nové stránky běží v testovacím režimu, ještě ale nejsou dostatečně vyladěné.
4.12.2017, 11:23
 
Dobrý den. Mohla bych poprosit o vyřízení mého poděkování srdcařům pánům Tomáši Rolinkovi, Petru Sýkorovi a Sacha Treille za to, jak bojují i když se nedaří. Díky za jejich srdíčko.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za Váš vzkaz, rádi jej vyřídíme.
Pechanec Jiří (pechanec.ji@seznam.cz)
2.12.2017, 10:49
 
Dobrý den.
Jak je to prosím Vás s tombolou. Koupil jsem si ji a prodejce načetl čtečkou QR kod. Když jsem,ale pozoroval jiného prodejce o přestávce tak kod vůbec nenačítal jenom zinkasoval 50 KČ.
Jinak jste mě psal,že odpovídáte několikrát týdně,tak by mě zajímalo kolik si myslíte,že má týden dnů?Naposledy jste odpovídal na dotaz z 24.11.Dnes máme 2.12.To už asi několikrát nestihnete.

Odpověď:
Dobrý den, každý prodejce má za úkol načíst QR kód do čtečky. Každá tombola obsahuje dva tyto kódy, kdy jeden zůstává prodejci, pro jistotu při jejich načítání ze čteček do počítače je načítáme všechny podruhé, a to v případě, kdy počet utržených papírků nesedí s počtem načtených kódů. Systém umí vyhodnotit duplicitní záznamy, takže všechny kódy jsou vždy uloženy pouze jednou.
Pepan
1.12.2017, 13:50
 
Dobrý den, už se ví jak dlouho bude ”out” David Tomášek?

Odpověď:
Dobrý den, David Tomášek by se do tréninkového procesu měl vrátit během reprezentační přestávky.
Další stránky
123456>>
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři