VIDEO: Chci se více prosadit v A týmu, říká Patrik Poulíček

18.6.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Začátkem června podepsal novou smlouvu s vedením Dynama Patrik Poulíček. Někdejší kapitán pardubické juniorky odehrál v české nejvyšší soutěži již 101 utkání, jeho osobním cílem pro nový ročník je zabydlet se v prvním mužstvu Pardubic.

ONLINE VSTUPENKY

„Podpis nové smlouvy pro mě znamená další prostor se zviditelnit a v Dynamu prosadit. Jsem za něj rád, chci udělat sto procent pro to, aby se mi to povedlo a věřím, že budu úspěšný,“ řekl čtyřiadvacetiletý pracovitý útočník.

Minulou sezonu strávil, alespoň její podstatnou část, v prvoligovém Ústí nad Labem. Na severu Čech vstřelil dvanáct branek a přidal ještě o jednu nahrávku více. „Dostával jsem zde hodně prostoru na ledě, pomohlo mi angažmá ve Slovanu v tom, že jsem měl více zodpovědnosti za tým a za výsledek. Možná jsem hokejově více dospěl, podíval jsem se, jak to funguje v jiném prostředí, poznal jiné lidi, i za to jsem rád,“ poznamenal.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

„Chci se nyní více zapojit do fungování A týmu a prosadit se do kádru, mít své místo v něm. Chci hrát stabilně Tipsport extraligu a nependlovat. Zkrátka se hokejově usadit a zdokonalovat se. Od začátku musíme jako tým nabrat nějaký směr a jít si za ním. Nesmíme se ohlížet za minulou sezonu, co bylo… Je to za námi, musíme se odrazit vzhůru a mířit dopředu,“ řekl směrem k blížící se sezoně pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři