Pardubice získaly talentované reprezentanty 

Pardubice získaly talentované reprezentanty

7.1.2015 | (HoH)

PARDUBICE — Dvě mládežnické posily získal do svých řad na přelomu kalendářního roku klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Na východ Čech přišli na přestup čeští reprezentanti ze Žďáru nad Sázavou obránce Ondřej Trejbal a útočník Martin Kaut.

„Jsme rádi, že jsme oba kluky získali. Oba pravidelně nastupují v českém reprezentačním týmu do šestnácti let a byli oporami mladšího dorostu Žďáru nad Sázavou v letošní sezoně,“ uvedl sportovní ředitel mládeže HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Pavel Rohlík.

Obránce Ondřej Trejbal se může pochlubit bilancí 5+17 v této sezoně, v hodnocení +/− má 38 plusových bodů. Martin Kaut je mladším bratrem Tomáše, který se letos prosadil do A týmu, v letošní sezoně vstřelil ve 24 zápasech dohromady 32 branek a přidal stejný počet asistencí. Ve statistice účasti na ledě má 64 kladných bodů.

„Oba jsme dlouhodobě sledovali. Víme o tom, že měli více nabídek, rozhodli se ale pro nás. Zapojíme je do našeho systému výchovy v akademii, který má zvuk, což dokládá i vysoký počet povolaných pardubických hráčů do mládežnických národních týmů,“ doplnil Pavel Rohlík.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři