Ondřej Kacetl po vychytané nule: Všichni padali po hubách

11.9.2017 | Jan Hrabal, fotografie: Jiří Zaňát

PARDUBICE — Brankář Ondřej Kacetl byl základem nedělní pardubické výhry ve Zlíně. Dynamo zvítězilo na jihu Moravy 2:0, šestadvacetiletý gólman vykryl čtyřiadvacet pokusů Beranů.

„Kluci se už se Spartou snažili hodně blokovat, v našem boxu v pásmu jsme ale ještě dělali drobné chybičky. Se Zlínem jsme se ještě více až neskutečně semkli, bylo vidět, že chceme vyhrát. Odehráli jsme zápas výborně dozadu, pomáhali jsme si. Všichni padali po hubách a chytali všechny puky,“ řekl po pondělním tréninku.

Ondřej Kacetl neopomněl pochválit příznivce Dynama, v pátek jich přišlo do Tipsport areny přes osm tisíc, několik desítek jich vycestovalo i na Zimní stadion Luďka Čajky. „Fanoušci jsou úžasní, klobouk dolů, jak nám fandili po celý páteční zápas i za stavu 0:3. Nemuselo to být pro ně příjemný stav, ale oni vytrvali. Drželi nás nad vodou a díky tomu, že nepřestali, tak jsme vstřelili dvě branky. Ve Zlíně to bylo super, sice byli trochu schovaní za brankou, byli slyšet celý zápas. Přijelo jich dost. Podporovali nás, užili si vyrovnaný hokej se sladkou tečkou pro nás všechny. Musíme pro ně vyhrát duel s Chomutovem, zaslouží si to!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

REPON
Pekařství Frydrych