Nula je bonus, usmíval se hrdina Milan Klouček

9.10.2017 | Jan Hrabal

LITVÍNOV — O nejlepším hráči Dynama v nedělním utkání v Litvínově nebylo pochyb. Pro cenu si podruhé během tohoto týdne dojel brankář Milan Klouček. Věkem junior podal na Zimním stadionu Ivana Hlinky doslova stoprocentní výkony – 45 zákroky vynuloval střelce Vervy, navíc si poradil se všemi domácími nájezdníky. Klobouček!

Letošní statistiky Milana Kloučka
Soutěž Utkání Zákroky Branky Průměr Úspěšnost
Tipsport extraliga 3 106 3 0,96 97,25 %
WSM liga 6 131 18 3,19 87,92 %

„Máme dva body, mohly být sice tři, ale nemusel být ani jeden. Škoda, že jsme nevyužili dvouminutovou přesilovku pět na tři. Hlavní je výhra, ta nás může těšit a můžeme jít dál zápas od zápasu,“ povídal po skončení utkání pardubický brankář.

Pardubický odchovanec nastoupil do kasy v úterý, v pátek i v neděli. „Všechny zápasy se mi chytaly suprově, cítím se dobře. Kluci mi hodně pomáhají, vyklekávají střely, za to jim patří velký dík. Nula je bonus ode mě, kterého si vážím a jsem za něj rád,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),